Biedronka potwierdziła, że wchodzi do szkół. Uczniowie i nauczyciele mają powód do radości

Biedronka potwierdziła, że wchodzi do szkół. Uczniowie i nauczyciele mają powód do radości Źródło: commons.wikimedia/henryk_borawski/

Biedronka znów udowadnia, że chce stać się jak największym sprzymierzeńcem swoich klientów. Popularna sieciówka wystartowała z akcją, z której wiele szkół być może będzie czerpać znaczne korzyści.

Biedronka coraz bardziej zaskakuje Polaków. Tym razem nie chodzi jednak o bogaty asortyment czy zdumiewające promocje, które mają na celu przyciągnąć jeszcze większą liczbę konsumentów. Można rzec, że w tym przypadku sieciówka wyszła naprzeciw najmłodszym i postanowiła zrobić coś z korzyścią nie tylko dla samej siebie, ale przede wszystkim dla uczniów wielu placówek. 

Biedronka wkracza do szkół

Od kilku tygodni klienci setek punktów tej popularnej sieci sklepów szaleją od informacji w sprawie powrotu Gangu Słodziaków. Niewielu spodziewało się, że wraz z nowymi maskotkami powróci akcja "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków", która wystartowała ze swoją drugą edycją. Być może niektórzy jeszcze nie wiedzą, że dokładnie tak jak za pierwszym razem, Biedronka chce przyłączyć się do ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. 

Każda szkoła podstawowa w kraju otrzyma bezpłatne pakiety konkursowe, w których znajdą się pomysły na urozmaicenie uczniom nauki czytania, a także scenariusze lekcji dla klas 1-3. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Uczniowie i nauczyciele mają powody do radości. Można wiele zyskać 

Dla tych, którzy zdążyli już zapomnieć o zasadach akcji przypominamy, że nawet 15 zwycięskich szkół otrzyma po 3 tysiące złotych na wyposażenie szkolnych bibliotek. Co więcej, aż 500 klas otrzyma wyróżnienia oraz nagrody dla uczniów. Czasu na zgłoszenie nie pozostało zbyt wiele, bowiem termin upływa już 15 listopada. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać

2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

- Trzy dotychczasowe książki o Gangu Słodziaków trafiły do tej pory do ponad 2 milionów polskich domów – to najlepszy dowód na to, że przygody Słodziaków przypadły  do gustu najmłodszym  czytelnikom. Wiemy, że czytanie pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka – pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację, dlatego promujemy tę formę spędzania czasu - mówi dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka, Dorota Wrotek-Gut. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

Źródło: fakt 

Następny artykuł