Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Biedronka skupiła na sobie wzrok tysięcy Polaków i to wcale nie za sprawą kolejnej promocji. W jednym ze sklepów doszło do pobicia starszej pani i, co gorsza, sprawcami okazali się funkcjonariusze policji. Właśnie usłyszeli wyrok.

Ta Biedronka, przez długi czas będzie kojarzyła się okolicznym mieszkańcom z tym zdarzeniem. Nikt nie podejrzewał, że policjanci mogą zaatakować starszą kobietę i być wobec niej tak bezwzględnymi. Choć od przykrego incydentu minęło już trochę czasu, oprawcy usłyszeli wyrok

Biedronka stała się miejscem przykrego incydentu. Policjanci pobili staruszkę 

Jak podają media, do zdarzenia doszło w Biedronce przy ulicy Strzegomskiej, w grudniu 2015 roku. Policjanci Lidia S. i Piotr L. zaprowadzili 82-letnią staruszkę na zaplecze. Sklepowy monitoring zarejestrował, jak mężczyzna przytrzymuje kobietę, natomiast funkcjonariuszka zakłada rękawiczki i uderza pokrzywdzoną w twarz.

82-latka nie była wstanie się bronić przez co upadła na ziemię. Po kilku sekundach widać, jak policjanci w brutalny sposób podnoszą kobietę i wykręcając jej ręce do tyłu, zakładając kajdanki. Jak się okazuje "interwencja" funkcjonariuszy dotyczyła kradzieży produktów spożywczych, której dopuściła się staruszka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policjanci poniosą konsekwencje 

Dopiero dwa lata później usłyszeli zarzuty nadużycia uprawnień oraz zostali zwolnieni ze służby. Sąd Okręgowy we Wrocławiu jednoznacznie uznał funkcjonariuszy za winnych. Lidia S. otrzymała karę 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, natomiast Piotr L. usłyszał wyrok 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Niedługo później, sąd wydał prawomocny wyrok, zmniejszając karę zawieszenia mężczyzny o rok, natomiast w przypadku kobiety, nałożył dodatkowo 1000 złotych grzywny. 

Okazuje się, że funkcjonariusze od początku uznawali się za niewinnych, a po ostatecznej decyzji sądu wyznali, że kary są zbyt krzywdzące i niesprawiedliwe. W ich opinii, starsza kobieta była agresywna i wręcz wymagała ostrzejszego traktowania. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Po to się tyle czasu odchudzała. Karolina Szostak pokazała się w bikini na jachcie, coś obłędnego
  4. Okropne informacje dla fanów Barw Szczęścia. Iwona Pyrka śmiertelnie chora
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News