Biedroń wystawił się na aukcję WOŚP. "Bardzo chętnie się z wami przelecę" (video)

Biedroń wystawił się na aukcję WOŚP. "Bardzo chętnie się z wami przelecę" (video) Źródło:

Prezydent Słupska, Robert Biedroń postanowił w nietypowy sposób wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na aukcję, z której dochód zostanie przekazany na konto fundacji Owsiaka, wystawił samego siebie. Ale to nie wszystko - z Biedroniem będzie można się... przelecieć.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 15 stycznia. Podczas 25 z kolei już zbiórki, tysiące wolontariuszy będzie zbierało pieniądze, które zostaną przekazane m.in. na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki zdrowotnej seniorom.

Do zbiórki jak co roku przyłączają się celebryci, postacie z showbiznesu a także politycy. Jednym z nich jest Robert Biedroń.

Prezydent Słupska jednak postanowił być oryginalny i nie przeznaczy na charytatywną akcję wartościowego przedmiotu - będzie to on sam, a dokładniej rzecz biorąc wspólny przelot samolotem.

 - Unieś się w przestworza z Robertem Biedroniem! Prezydent Słupska dzieli się jedną ze swoich największych pasji i zaprasza dwie osoby w niezwykłą podróż nad Słupskiem, Ustką i Rowami. Podczas lotu czteroosobowym samolotem będziecie mogli porozmawiać z Robertem Biedroniem i wspólnie podziwiać Pomorze z lotu ptaka. Czekają Was niezapomniane chwile! Nie zwlekaj, licytuj! - czytamy w opisie aukcji.

https://www.youtube.com/watch?v=nXmpljS3YU8 bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News