PiS zniszczy Biedronia, szał na Nowogrodzkiej. Polityk ujawnił kto jest PIERWSZYM GEJEM RP

PiS zniszczy Biedronia, szał na Nowogrodzkiej. Polityk ujawnił kto jest PIERWSZYM GEJEM RP

W programie "Skandaliści" u Agnieszki Gozdyry wystąpił Robert Biedroń. Prezydent Słupska oficjalnie stwierdził, że "polityk głaszczący koty" jest gejem. To rozpętuje burzę roku, a w komentarzach już jest piekielnie gorąco.

Biedroń ujawnił Gozdyrze, która zapytała go o "gejów którzy się ukrywają" w polityce, że pierwszym gejem Rzeczpospolitej jest "ten głaszczący koty". Według prezydenta Słupska "miłośnik kotów" jest hipokrytą, ponieważ jako "lider prawicy" publicznie działa przeciwko gejom. Stwierdził również, że "wie to jako gej", sugerując, iż ma pewne wyczucie w tej materii.

W komentarzach już rozpętała się prawdziwa burza. Oczywiście wszyscy wiedzą kogo Robert Biedroń miał na myśli. Chodziło mu o Jarosława Kaczyńskiego, który znany jest z sympatii do kotów. Nie wiadomo jednak czy prezydent Słupska ma tajemną wiedzę na temat orientacji prezesa PiS, czy zmyślił tę sugestię, by wywołać skandal i uderzyć w rząd. Sympatycy rządu są w furii i uważają, że tego typu sugestie powinny kończyć się odpowiedzialnością karną.

W programie Biedroń mówił również o homofobii, posłance Pawłowicz, którą chciałby pocałować oraz o tym, że "Jarosław Kaczyński jest tchórzem", bo według niego schował się za plecami premier Szydło oraz prezydenta Dudy.

Bohaterami programu są ludzie poruszający wyobraźnię tłumów, znani z kontrowersyjnych działań lub słów, reprezentujący różne dziedziny życia. Autorka programu pyta ich o motywy, jakie nimi kierują i o życiową drogę, która doprowadziła ich do obecnego punktu. Program ma trzy części: pierwsza to intymna rozmowa z gościem, następnie do studia wchodzi publiczność, która zadaje bohaterowi swoje pytania; na koniec pojawia się gość specjalny: przyjaciel lub antagonista bohatera. W trakcie programu widzowie oglądają zdjęcia z prywatnych archiwów gości.

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News