Robert Biedroń podbił primaaprilisowy rekord internetu. Jego żart odnośnie Jarosława Kaczyńskiego stał się najpopularniejszą aktywnością w całej sieci. To bardzo kontrowersyjny dowcip. 

Ostatnimi czasy Biedroń powiedział wprost, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą, ale wstydzi się swojej orientacji i ją ukrywa. Prezydent Słupska rozpalił mnóstwo dyskusji oraz oburzenie zwolenników prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Teraz postanowił podgrzać temat i dołączyć do tego swój żart. Efekt? Rekord internetu, jeśli chodzi o aktywność na Prima Aprilis.

Odnosząc się do swoich teorii na temat homoseksualizmu prezesa PiS, Biedroń załączył zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego z kwiatami. Ponadto oświadczył, że będzie kandydował na prezesa partii rządzącej.

– Ponieważ namawiacie mnie, żebym się zaangażował i wrócił do polityki ogólnopolskiej podjąłem decyzję. Najbardziej wpływowe stanowisko polityczne w kraju to nie prezydent RP ale funkcja prezesa PiS. Dlatego wczoraj zostałem członkiem koła PiS w Słupsku i w najbliższych wyborach partyjnych będę kandydował na funkcję szefa tej partii. A kuku panie prezesie! Trzymajcie kciuki! – ogłosił prezydent Słupska.

Kontrowersjom nie ma końca. Fani Biedronia są wniebowzięci, zaś zwolennicy Kaczyńskiego oburzają się, iż prezydent Słupska grzeje temat rzekomego homoseksualizmu prezesa PiS.

...

Zobacz również