Robert Biedroń pożegnał się z Twoim Ruchem, ale długo nie pozostawał bez partyjnej przynależności. Jak wynika z jego oświadczenia opublikowanego w serwisie Youtube, postanowił przenieść się do partii KORWiN. 

Robert Biedroń utrzymuje, że rozmawiał z prezesem Januszem Korwin-Mikke, a długie debaty przyniosły kompromis. Panowie przyznali, że konwersacja obu otworzyła oczy na wiele spraw. Janusz Korwin-Mikke powiedział, że pojawi się na kolejnej Paradzie Równości, która odbędzie się pod patronatem partii KORWiN. Robert Biedroń obiecał, że w ramach rewanżu będzie postulował obniżenie podatków w Słupsku.

W rozmowie z portalem Pikio.pl, Biedroń przyznaje, że nadal będzie walczył o prawa osób LGBTQIABC. W batalii wspierać go będzie Przemysław Wipler. W końcu obaj politycy mieli przykre starcia z policją, co podobno było zalążkiem długiej i owocnej rozmowy.

– Janusz Korwin-Mikke to świetny człowiek, okazuje się, że jest bardzo tolerancyjny i nowoczesny. Od dziś będę nosił muszkę – powiedział w rozmowie z Pikio.pl.

– Taaa, Robert Biedroń to taki homoś, ale bardzo miły i sympatyczny. Popieram jego walkę o prawa mniejszości seksualnych – potwierdził Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z Pikio.

– To wielkie wzmocnienie partii KORWiN – dodał Przemek Wipler.

Link do filmu z oświadczeniem Biedronia jest na samym dole artykułu!

A tak poza tym, to dziś Prima Aprilis! Nie dajcie się nabrać zmyślony, żartobliwym newsom takim jak ten!

https://www.youtube.com/watch?v=csRaWUuTJkY

źródło: Prima Aprilis

 

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.