Zabrakło jej paliwa, szukała stacji. Nagle bezdomny kazał jej się zamknąć i nie wychodzić

Zabrakło jej paliwa, szukała stacji. Nagle bezdomny kazał jej się zamknąć i nie wychodzić

Bezdomny zachował się w nieprzewidywalny sposób. Historia Amerykanki obiegła Internet a zszokowani użytkownicy czytają tę historię z niedowierzaniem. Co się wydarzyło na trasie z New Jersey do Filadelfii?

Bezdomny Johnny Bobbitt był kierowcą ambulansu. Niestety stracił swoją posadę i postanowił wyjechać do Filadelfii. Z nadzieją szukał dalej posady. Bezskuteczne próby w końcu doprowadziły do utraty mieszkania. Błąkał się po ulicach. Pewnej nocy zauważył samotną kobietę w samochodzie, który stanął na poboczu.

Młoda dziewczyna utknęła na niebezpiecznej drodze. Wtedy zobaczył ją bezdomny

Kate McLure jechała do Filadelfii, gdy nagle jej samochód stanął na środku drogi w niebezpiecznej okolicy. Była noc, a zdenerwowana dziewczyna natychmiast zaczęła poszukiwania stacji benzynowej. Podbiegł do niej Johnny i rozkazał, aby została w aucie i zamknęła drzwi. Zszokowana dziewczyna wykonała polecenie. Po kilkunastu minutach bezdomny wrócił do Kate... z kanistrem benzyny. Były kierowca ambulansu miał przy sobie jedynie 20 dolarów i kupił za to benzynę. Nie chciał, aby dziewczyna chodziła sama po niebezpiecznej okolicy. Wzruszona gestem Kate postanowiła spotkać się z Johnnym następnego dnia. Ona i jej chłopak wysłuchali wzruszającej historii o utracie pracy i postanowili pomóc mężczyźnie. W Internecie zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Opisali wydarzenie i wspomnieli o tym, jak dużo zrobił Johnny, aby znaleźć pracę. Ludzie zaczęli wpłacać pieniądze! Po kilku dniach uzbierali zawrotną kwotę. Niemal trzysta tysięcy dolarów trafiło na rzecz Johnnego. Dzięki pieniądzom miał wynająć mieszkanie i skończyć z dotychczasowym życiem na ulicy. Kate wspomniała w swoim wzruszającym opisie o tym, że... dobro powraca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Datki, które niezwykle hojnie wpłacali Internauci już zostały przekazane bezdomnemu. Kate napisała niedawno, że dzięki nim Johnny wrócił do normalnego życia. Stanął na nogi i podobno znalazł pracę. Oprócz tego, zebrana kwota wystarczyła mężczyźnie na pomaganie innym. Dobro, które kiedyś podarował kobiecie wróciło do niego. Teraz może wspierać innych bezdomnych. Do mężczyzny zdecydowali się napisać ludzie, których wzruszyła jego opowieść. W swoich emocjonalnych listach przyznają, że po usłyszeniu o sytuacji zaczęli się zastanawiać nad swoim życiem. Johnny stał się dla nich ogromną inspiracją! Bezdomny Johnny i Kate / źródło: gofoundme.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Plakaty Jakiemu też rozwiesza bezdomny od Rydzyka? To już są jaja z Polaków
  2. Niesamowite. Wodecki rozdał majątek ubogim, przyjaźnił się z kloszardami i bezdomnymi
  3. Słynny aktor pomylony z bezdomnym! Chcieli go wziąć do hostelu
  4. Jaką sukienkę wybrać do figury gruszki?
  5. Bestialstwo! Bezbronne zwierzaki katowane w cyrku, kilkadziesiąt ciosów w 2 minuty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News