Bezdomny wsiadł do Bentleya i pojechał. Policjanci, którzy go zatrzymali, byli w szoku

Bezdomny wsiadł do Bentleya i pojechał. Policjanci, którzy go zatrzymali, byli w szoku Źródło: Screenshot z youtube.com/Wiadomości Łódź

Bezdomny, który ukradł Bentleya, stał się hitem sieci. Mężczyzna wsiadł do auta zaparkowanego pod jednym z łódzkich hoteli i odjechał, co oczywiście zapaliło ostrzegawczą lampkę w głowie zgromadzonych pod budynkiem gapiów. Wezwali oni policję, która odnalazła mężczyznę tankującego warty ponad milion złotych samochód na jednej ze stacji benzynowych. Skuli go, a następnie aresztowali. To, co okazało się później, całkowicie ich zszokowało.

Bezdomny był przekonany, że uda mu się odmienić swój los. Odważył się wykorzystać okazję i wsiadł do zaparkowanego pod drogim hotelem Bentleya, którego właściciel pozostawił na chwilę z kluczykami w stacyjce. Mężczyzna spokojnie odjechał wartym ponad milion złotych autem. Chwilę później dorwała go policja.

Bezdomny uciekł Bentleyem wartym milion spod łódzkiego hotelu

Jak donosi FAKT24 kilka dni temu pod Grand Hotelem w Łodzi doszło do sytuacji, która rozbawiła cały Internet. Śmierdzący i ubrany w podarte łachy mężczyzna po południu podszedł do Bentleya, który zaparkowany był przed wspomnianym budynkiem. Choć wiedział, że jest obserwowany to jednak zdecydował się wsiąść do auta. Po chwili odjechał, co bardzo zdziwiło świadków.

Widzieli oni, kto wsiadł do wartego ponad milion złotych auta. Nie był to mężczyzna w garniturze, którego stać byłoby na takie "cacko". Postanowili więc niezwłocznie powiadomić policję, która natychmiast udała się w pościg za złodziejem.

Dzięki monitoringom, a także świadkom udało im się zatrzymać mężczyznę, który "jak gdyby nigdy nic" tankował "swoje" auto na stacji benzynowej w Zgierzu. Funkcjonariusze aresztowali bezdomnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aresztowanym okazał się znany komik i stand-uper Rafał Pacześ. Zaczął on tłumaczyć, że cała akcja była przygotowana przez telewizję, dla której pracuje, a kradzież nagrywana była ukrytą kamerą. Pacześ przeprosił funkcjonariuszy za to, że interweniowali bez potrzeby.

Policjanci na szczęście przyjęli przeprosiny, choć cała akcja z pewnością kosztowała ich sporo (nie tylko materialnie). Postanowili dać mu jedynie pouczenie i poprosili, aby na przyszłość powiadomił on o swoich planach najbliższą komendę. Ta słysząc 27 kwietnia zgłoszenie o "bezdomnym kradnącym Bentleya" nie podjęłaby żadnych działań.

Komikowi więc upiekło się, a Łódź może spać spokojnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies udawał martwego, żeby dłużej zostać na spacerze. To jest lepsze niż wszystkie polskie komedie ostatnich lat! Pospadacie z krzeseł ze śmiechu!
  2. Kiedyś była królową TVP. Mężczyźni śnili o niej po nocach, a kobiety marzyły, by być na jej miejscu. To, jak dziś wygląda, zwali was z nóg!
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  6. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji

 

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News