Zapowiadane zmiany w ministerstwach mogą nas dziś zszokować. Ujawniono nowe nazwisko, oto następca Macierewicza. Tej nominacji nikt się nie spodziewał.

Już dziś w południe mamy ostatecznie poznać nazwiska polityków, którzy obejmą kluczowe resorty. Zapowiadana rekonstrukcja może wprowadzić wiele zmian.

ZOBACZ TAKŻE: Minister PiS nie czeka na upokorzenie. ODCHODZI i ma w nosie rekonstrukcję

Oto następca Macierewicza

Na światło dzienne wypływają coraz to nowsze informacje na temat zapowiadanej rekonstrukcji. Jedna zmiana zdaje się być już pewna – ma nastąpić koniec Witolda Waszczykowskiego jako szefa dyplomacji.

ZOBACZ TAKŻE: Rekonstrukcja rządu to PRZYKRYWKA! PiS chce ukryć te TRZY sprawy

Jednak informacja o innej roszadzie jest szokująca. Antoniego Macierewicza zastąpić ma Mariusz Błaszczak, który obecnie sprawuje urząd ministra spraw wewnętrznych.

– Według moich informacji: Mariusz Błaszczak – MON, Joachim Brudziński – MSW, Jacek Czaputowicz – MSZ, Łukasz Szumowski – Zdrowie – napisał na Twitterze dziennikarz Konrad Piasecki.

To zaś oznacza kolejne przesunięcia i transfery w ministerstwach. Trudno stwierdzić, czy zmiany te zostaną zaakceptowane przez wyborców PiS. Wśród nich – jak komentują publicyści – jest wielu takich, którzy mają niemalże nabożny stosunek do niektórych polityków.

źródło: twitter.com

źródło: natemat.pl

Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!


Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

...

Zobacz również