Postać „Ryśka z Klanu” kreowana przez Piotra Cyrwusa jest znana chyba każdemu. Rola z popularnej w Polsce telenoweli była tak charakterystyczna, że na zawsze przylgnęła do aktora. Cztery lata temu fani Cyrwusa musieli się  pogodzić z faktem, iż Ryśka w Klanie już nie będzie. Jak się jednak okazuje, jest szansa na jego powrót do serialu.

Rysiek z Klanu to kultowa postać, nie tylko wśród miłośniczek polskiej telenoweli, ale także wśród internautów, którzy zdaje się polubili na swój sposób kreowanego przez Piotra Cyrwusa bohatera.

Niestety od czterech lat nie mamy szans na zobaczenie Ryśka, ponieważ Cyrwus podjął decyzję o odejściu z „Klanu”. Twórcy telenoweli uśmiercili więc męża Grażynki.

Jednak jak się nieoczekiwanie okazuje, istnieje duża szansa na powrót Cyrwusa do Klanu.

 – Nie ja tęskniłem, tylko widzowie. Wciąż mnie pytali, kiedy wrócę. W „Klanie” zostawiłem sobie furtkę, ale kontrakt, który teraz podpisałem, daje mi dużo swobody i różne możliwości – powiedział w rozmowie z Super Expressem Cyrwus pytany o powrót do Klanu.

Ani aktor, ani producenci telenoweli nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów dotyczących powrotu Cyrwusa do Klanu. Jak się jednak wymsknęło głównej producentce serialu, Piotr Cyrwus wróci do Klanu jako „zaginiony brat bliźniak” Ryśka.

https://www.youtube.com/watch?v=C9dCbL0wgoI

bh

...

Zobacz również

Zobacz również