Będzie się działo! Polska zorganizuje większą imprezę od Euro 2012

Będzie się działo! Polska zorganizuje większą imprezę od Euro 2012 Źródło: fot. Flickr

Sensacyjna wiadomość obiegła świat mediów. Polska zorganizuje jeszcze większą imprezę niż Euro 2012. Prezes PZPN Zbigniew Boniek wydał oficjalne oświadczenie. 

Właśnie ogłoszono, że Polska będzie gospodarzem zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej FIFA U-20, które odbędą się w 2019 roku!

FIFA 2019 Polska. "To zaszczyt dla naszego kraju"

Prezes PZPN Zbigniew Boniek jest zachwycony tą decyzją i oświadczył, że to ogromne wyróżnienie dla naszego kraju. - Jesteśmy bardzo uradowani decyzją FIFA. To dowód wielkiego zaufania, jakim obdarzyła nas największa organizacja futbolu na świecie. Jesteśmy dla całej społeczności piłkarskiej na naszym globie wiarygodnym i sprawdzonym partnerem. Po zorganizowanych przez nas finałach UEFA Euro 2012, UEFA EURO U21 Polska 2017, finale Ligi Europy w 2015 roku czas na kolejny sprawdzian, któremu jako federacja i kraj podołamy. Tym bardziej, że finały te od będą się w roku stulecia powstania Polskiego Związku Piłki Nożnej - powiedział Boniek z rozmowie z dziennikarzami sportowego portalu "Łączy nas piłka". Polski Związek Piłki Nożnej zapowiedział, że więcej szczegółów odnośnie przebiegu organizacji mistrzostw świata w piłce nożnej, zostanie podane do wiadomości publicznej podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się już 19 marca na PGE Narodowym o godzinie 13:00.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska ZBOJKOTUJE Mundial? Zbigniew Boniek odpowiada PiS
  2. Boniek wściekły po prezencie od Kurskiego. „Sikacz za 10 złotych”
  3. Boniek zmiażdżył Czarneckiego! Internauci zachwyceni jego słowami
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News