Będzie bardzo intymnie! Była żona polskiego premiera SZOKUJE

Będzie bardzo intymnie! Była żona polskiego premiera SZOKUJE

Możliwe, że mało kto o niej słyszał, ale to, co opowiedziała o swoim małżeństwie była żona polskiego premiera -naprawdę szokuje. Teraz zdecydowała się wyjawić jeszcze więcej. Jak twierdzi: "Nigdy mnie nie kochał."

Była żona polskiego premiera Kazimierza Marcinkiewicza nie należy do osób skrywających przed światem swoją prywatność. O przeszłości swojej i byłego męża pisze nawet książki. O tym, jak wyglądało ich małżeństwo i rozwód, możemy przeczytać w książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz - "Zmiana".  - Nigdy mnie nie kochał (...) Jeszcze rok temu myślałam, że do tego nie dojdzie, że rozwód to tylko straszenie mnie, po to abym się zmieniła, żebym stała się taką, jaką on chce mnie widzieć. - możemy przeczytać w książce.  - Twarz miał odprężoną, jakby to, co się między nami dzieje, niewiele go kosztowało. Ja byłam rozedrgana. Nogi mi drżały, za dużo mówiłam do mojego prawnika. Czułam się jakbym za chwilę miała zemdleć  - relacjonuje sprawę rozwodową. Po takich fragmentach można się domyślać, że była żona Marcinkiewicza nie była szczególnie zadowolona z rozwodu, zaś mąż wyglądał na rozprawie nad wyraz kwitnąco.

Była żona postanowiła pójść o krok dalej

Jedną książkę już napisała - teraz chwali się na Facebook'u następną. Tym razem postanowiła pójść o krok dalej. Jak twierdzi: Ta książka będzie dotyczyć czegoś niezmiernie intymnego. Czy powinniśmy spodziewać się relacji z życia seksualnego byłego premiera? Autorka zapowiedziała, że wkrótce poda więcej szczegółów na temat terminu wydania nowej książki. Foto: PrintScreen/Facebook/IzabelaOlchowicz-Marcinkiewicz Źródło: Zmiana, Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz / Facebook/Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News