Co się dzieje ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz?!

Co się dzieje ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz?!

Beata Tyszkiewicz 14 sierpnia 2018 roku skończy 80 lat. Godziwy wiek aktorki oraz przebyte problemy ze zdrowiem, mogłyby być problemem w przypadku hucznej imprezy. Czy z tych względów arystokratka spędzi ten czas w spokoju?

Po wielu latach intensywnej pracy, Beata Tyszkiewicz postanowiła znacznie zwolnić. Przestała ubiegać się o role i angaż w produkcjach telewizyjnych. Późną jesień swojego życia zamierza spędzić spokojnie i skromnie. Aktorka jest przywiązana do Warszawy. Swoje ulubione miejsca, knajpy, celebrytka ma właśnie tu. Tutaj także w samym centrum Warszawy znajduje się jej dom, do którego często w porze obiadu wpadają najbliżsi kobiety. Jednak nawet jutro, w dniu urodzin nie będzie ich wielu. Sama Tyszkiewicz podobno nie lubi hucznych imprez. Skromność kobiety objawia się także w jej stylu życia. Biorąc pod uwagę jej stan zdrowia oraz podeszły wiek, można oczekiwać iż będzie to jednak kameralne przyjęcie. - Jakie to urodziny, jak świeczki na torcie kosztują więcej niż tort - mówi z uśmiechem arystokratka.

Czym obecnie zajmuje się Beata Tyszkiewicz?

Mimo sędziwego wieku kobiecie nie brakuje werwy. Nadal sprawia wrażenie bycia w świetnej formie. Jej życie bardzo zwolniło, ale dzięki temu znajduje czas na swoje pasje. Aktorka lubuje się nie tylko w czytaniu, ale również sama pisze. Spod pióra arystokratki być może nie długo wyjdzie książka o wychowywaniu dzieci. Jak bowiem twierdzi to dzieci są najlepszym co ją spotkało w życiu. A trzeba przyznać, ze aktorka przeżyła wiele. Dobre wychowanie owocuje. Gdy rok temu Tyszkiewicz wylądowała w szpitalu z powodu zawału, starsza z córek - Karolina - postanowiła zamieszkać z matką. W ten sposób na bieżąco mogła kontrolować stan zdrowia aktorki. W dalszym ciągu regularnie odwiedza matkę by sprawdzać jej zdrowie. Poza Karoliną, Beata Tyszkiewicz wychowała też młodszą Wiktorię, która wraz z synami przyjedzie na 80 urodziny seniorki.Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot akcji, Morawiecki nie wie co się dzieje. Wszystko legło w gruzach
  2. Festiwal nagle zamienił się w piekło. 300 osób rannych, trwa walka z czasem
  3. Wstrząsające słowa męża po śmierci Kory. Bardzo intymne wyznanie
Następny artykuł