Nowe informacje na temat stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Czy ikona wróci do Tańca z Gwiazdami?

Nowe informacje na temat stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Czy ikona wróci do Tańca z Gwiazdami? Źródło: screenshot/TVP

Beata Tyszkiewicz przez wiele miesięcy była bardzo słaba z powodu problemów zdrowotnych. Najnowsze informacje dotyczące samopoczucia aktorki niosą ze sobą nadzieję dla fanów. Mają nadzieję, że już wkrótce zobaczą ją w jury "Tańca z gwiazdami".

Beata Tyszkiewicz zaniepokoiła wszystkich Polaków, gdy okazało się, że przeszła rozległy zawał. Wszyscy byli bardzo przejęci stanem zdrowia największej damy polskiego kina. Córki gwiazdy tak bały się o osłabioną matkę, że namówiły ją zatrudnienie gosposi.

Gwiazda, choć niechętnie, przystała na tę propozycję, bowiem nie miała siły wykonywać domowych czynności samodzielnie. Taki stan utrzymywał się bardzo długo. Najnowsze informacje dają jednak powody do optymizmu. Wydarzyło się coś bardzo znaczącego.

Beata Tyszkiewicz przez długi czas była bardzo słaba. Nowe wiadomości pozwalają mieć nadzieję na poprawę

Stan zdrowia ulubionej jurorki Tańca z gwiazdami wzbudzał ogromne emocje wśród wszystkich Polaków, którzy z niepokojem przyjmowali wszystkie złe nowiny. Tym razem anonimowy informator przekazał bardzo ważną wiadomość, która wskazuje, że Beata Tyszkiewicz czuje się już o wiele lepiej.

- Zaprzyjaźniona pani robiła jej zakupy i sprzątała. Czasem też ugotowała obiad. Głównie wtedy, gdy Karolina była zajęta i nie mogła przez kilka dni odwiedzić matki - powiedział.

Jak podaje osoba z bliskiego otoczenia aktorki, pomoc nie jest już potrzebna. Gwiazda kina stwierdziła, ze czuje się na tyle dobrze, że sama sobie poradzi ze wszystkimi obowiązkami domowymi. Ponadto, ciągła obecność obcej osoby w domu zaczęła ją mocno irytować.

- Czuje się na tyle dobrze, że sama może wykonywać zwykłe domowe czynności. Poza tym lubi mieć zajęcie - dodaje informator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ikona polskiego kina wróci do pracy w telewizji? Fani nie ukrywają emocji

Doniesienia o zwolnieniu gosposi to jedna z najlepszych informacji z ostatnich miesięcy. Można wnioskować, że Beata Tyszkiewicz faktycznie czuje się już o wiele lepiej, bowiem gdy była bardzo słaba, nie rezygnowała z usług opiekunki.

Fani od razu zaczęli snuć plany na temat powrotu gwiazdy do telewizji. bardzo chcieliby, aby ich ulubienica po raz kolejny zasiadła w jury Tańca z gwiazdami. Z pewnością wielu widzów zasiadłoby przed telewizorami tylko dla niej. 

Jak na razie jednak dama nie zamierza wracać do pracy przed kamerami. Mimo drobnego polepszenia, stara się nie przemęczać i dbać o swoje serce. Wyjazdy do studia oraz stres związany z nagraniami kolejnych odcinków wciąż mogą być dla niej niebezpieczne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

 

Źródło: Fakt
 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News