Tyszkiewicz skrywa dziwną tajemnicę rodzinną. Trudno się w tym połapać

Tyszkiewicz skrywa dziwną tajemnicę rodzinną. Trudno się w tym połapać

Beata Tyszkiewicz w październiku nareszcie mogła odwiedzić swoją córkę, która na stałe zamieszkała w Szwajcarii. Jednak z ich rodziną związana jest pewna dziwna tajemnica.

Beata Tyszkiewicz stała się prawdziwą gwiazdą filmową. Aktorka występowała zarówno w produkcjach polskich, jak i zagranicznych, ponieważ przez pewien okres swojego życie nie mieszkała w naszym kraju. Niestety jej stan zdrowia w ostatnim czasie uległ poważnemu pogorszeniu się i wiele osób obawiało się, że przyszedł już jej kres. Jednak teraz Tyszkiewicz czuje się znacznie lepiej, na tyle, że zdecydowała się odwiedzić swoją córkę w bardzo ważnym dla niej dniu.

Beata Tyszkiewicz: tajemnica rodziny aktorki

Każda rodzina skrywa swoje pewne tajemnice. Zazwyczaj wiążą się one z tak zwaną czarną owcą, czyli osobą, która nie cieszy się najlepszą reputacją wśród swoich najbliższych. Jednak w tym wypadku nie jest tak. Chodzi dokładniej o specyficzne relacje, jakie powiązane są z córką Beaty Tyszkiewicz, a jej ojcem. Wiktoria Padlewska-Bosc jest młodszą córką aktorki i architekta Jacka Padlewskiego. Wiktoria w swoim życiu zajęła się profesjonalnie fotografią i wraz ze swoim mężem wychowuje dwójkę synów. Obaj oczywiście są rozpieszczani przez swoich dziadków do granic możliwości. Jednak ta szczęśliwa rodzina kryje pewną tajemnicę. Chodzi o byłego męża Beaty i ojca Weroniki, który żyje teraz w związku małżeńskim z matką męża Weroniki. W ten sposób jest jednocześnie jej ojcem i teściem, a teściowa pełni funkcję również macochy. Nie da się ukryć, że jest to bardzo nietypowa sytuacja, jednak na szczęście rodzinie obce są wszelkie sprzeczki, przez co nic nie stoi na przeszkodzie, aby odbywały się pełne spotkania rodzinne.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednocześnie dla Beaty Tyszkiewicz musi to być dziwny widok, gdy widzi swojego byłego męża i ojca swojej córki w objęciach teściowej Wiktorii. Jednak ich podejście do tej sytuacji jest bardzo zdrowe, dzięki czemu Wiktoria i jej dzieci mogą liczyć na kontakt i wsparcie wszystkich dziadków. Bez wątpienia wiele małżeństw z polskiego show-biznesu i nie tylko mogłoby się wiele nauczyć od Beaty Tyszkiewicz i jej byłego męża.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsające wyznanie Rosati. Wybuchła płaczem na wizji
  2. Intymna wpadka Meghan Markle! Mówią o niej wszyscy
  3. To byłby skandal wszech czasów. Ujawniono kulisy ślubu księżnej Diany
  4. Jak ubrać się do adwokata? Dowiedz się jak się przygotować
  5. Krzyżówka psa z kotem. Kontrowersyjne eksperymenty na zwierzętach? Czy chore ambicje?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News