Niewiarygodna tajemnica rodzinna Tyszkiewicz. Trudno to zrozumieć

Niewiarygodna tajemnica rodzinna Tyszkiewicz. Trudno to zrozumieć Źródło: screen/youtube/telewizjapolska24

Beata Tyszkiewicz uznawana jest przez Polaków za filmową legendę, która zajmuje bardzo ważne miejsce na polskiej scenie. Kobieta pochwalić się może imponującą filmografią, występuje również w serialach telewizyjnych, a jej życiem interesuje się cały nasz kraj. Teraz zdradziła jednak coś, co naprawdę ciężko zrozumieć. 

Beata Tyszkiewicz zadebiutowała na dużym ekranie jeszcze w latach 50., kiedy to wcieliła się w postać Klary w ekranizacji "Zemsty" w reżyserii Antoniego Bohdziewicza. Od tamtego czasu zagrała już w ponad stu filmach oraz kilkunastu serialach, chętnie również występowała w programach rozrywkowych. W ostatnich latach najgłośniej było o niej za sprawą zasiadania w jury programu TVN "Taniec z gwiazdami" oraz późniejszej jego kontynuacji w Polsacie. Fani żywo obserwują również życie prywatne kobiety, które wcale nie jest takie proste. Gwiazda ujawniła właśnie coś, w co naprawdę ciężko jest uwierzyć, a jeszcze ciężej jest to po prostu zrozumieć.

Beata Tyszkiewicz w zawiłej relacji rodzinnej

W ostatnim czasie wiele mówiło się o złym stanie zdrowia celebrytki, która przez bardzo długi czas nie mogła wrócić do pełni sił po przebytym w zeszłym roku zawale. Musiała bardzo radykalnie przeorganizować swoje życie oraz zmienić nawyki żywieniowe, a to wiązało się również z dokładnym przemyśleniem swojej wyprawy do Szwajcarii, gdzie zamierzała odwiedzić swoją młodszą córkę Wiktorię Padlewską-Bosc. Podczas wyjazdu dojść ma również do wyjątkowego wydarzenia - kobieta spotkać się miała ze swoją dawną miłością, Jackiem Padlewskim, który jest ojcem Wiktorii. Sytuacja jednak jest o tyle skomplikowana, że mężczyzna jest jednocześnie w związku małżeńskim z teściową córki Tyszkiewicz. - Mój tata jest trzecim mężem mojej teściowej. Tak że teściowa jest jednocześnie moją macochą - tłumaczyła kobieta. Nawet z tym wyjaśnieniem ciężko zrozumieć zawiłe niuanse rodziny Beaty Tyszkiewicz, jednak sam powód tego niezwykłego spotkania również był niezwykle ważny.

Życiowe wyzwanie córki Tyszkiewicz

Jak się okazuje, wyjazd Beaty Tyszkiewicz do Szwajcarii wiąże się z niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu zawodowym i artystycznym jej córki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wiki przygotowuje się do kolejnego etapu swojej wystawy. Będzie to kontynuacja poprzedniej, która przedstawiała 24 portrety kobiet po usunięciu piersi. Wernisaż był w Lozannie, zdjęcia prezentowano także w rezydencji polskiego ambasadora w Bernie - opowiadała "Życiu na Gorąco" przyjaciółka Wiktorii.   Dochód z wystawy ma stanowić natomiast wsparcie dla kobiet walczących z nowotworem piersi. - Sama kiedyś kochałam fotografować, ale oddałam fotografowanie Wiktorii, która robi to fantastycznie. Ma wielki talent - wyznała Beata Tyszkiewicz. To wydarzenie sprawiło, że Beata Tyszkiewicz znowu będzie miała okazję spotkać się ze swoją dawną miłością oraz zobaczyć córkę po długiej rozłące, lecz co wyniknie z tego spotkania?  1. To koniec Familiady ze Strasburgerem? Gwiazdor naraził się władzom TVP
  2. Ma ledwie 19 lat, a już zostanie mamą! Gwiazda TVN zszokowała wszystkich
  3. Gwiazdy disco polo oszukały fanów? Sprawa trafi przed sąd
  4. Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!
  5. Mops zapłodnił husky. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu