Beata Tyszkiewicz przez dekady była ikoną polskiego kina. Występowała w serialach i filmach, ciesząc swoją urodą i talentem oczy widzów. Legendarna piękność od samego początku także zasiadała w jury hitowego „Tańca z gwiazdami”, z którego odeszła dopiero w tym sezonie.

Odejście 79-letniej Beaty Tyszkiewicz z popularnej audycji wywołało ogromny smutek miłośników show i samej aktorki. Znana była ze swojego łagodnego usposobienia i dobrych ocen dawanych występującym na parkiecie parom.

ZOBACZ TAKŻE: Wielki skandal na Oscarach! Galę rozpoczął od obrzydliwego żartu o uciętym penisie

W końcu sama obecność legendy w programie dodawała mu prestiżu, a wielu telewidzów śledziło występy gwiazd i ich trenerów, dla niej samej. Niestety przed rozpoczęciem obecnie trwającego sezonu „Tańca…” ogłosiła, że odchodzi z posady jurora z powodów zdrowotnych.

ZOBACZ TAKŻE: Ohydne zachowanie gwiazdora Arsenalu. Jego matka umiera w skrzyni, a on chleje na imprezach

Długo były to tylko plotki, ale finalnie znana m.in. z odgrywania roli Izabeli Łęckiej w ekranizacji „Lalki” Bolesława Prusa, zniknęła z naszych ekranów, by poddać się kuracji. Teraz na jaw wychodzi, co robi w czasie, gdy rozemocjonowani fani oczekują najnowszych wieści o jej stanie zdrowia.

Beata Tyszkiewicz przyłapana z młodym kochankiem!

Paparazzi nie mogli zapomnieć o Tyszkiewicz, która musi liczyć się z ich stałą obecnością na jej tropie. Teraz w mediach ukazały się zdjęcia, na których widać jak przechadza się z dużo młodszym od siebie mężczyzną, korzystając z marcowego słońca.

ZOBACZ TAKŻE: Kontrowersje po Oscarach. Polski film mógł nie wygrać przez politykę

Pomimo zimna, atmosfera na randce była dosyć gorąca. 49-letni angielski aktor, Karl Tessler mężczyzna jest jej wielkim przyjacielem i dawnym kochankiem. Artysta postanowił odwiedzić starszą koleżankę po fachu w szpitalu, by opiekować się nią i dotrzymywać legendzie towarzystwa.

Przed laty Tessler nagle zniknął z jej życia, by pojawić się niedawno. Widocznie Beata Tyszkiewicz wybaczyła anglikowi ucieczkę i postanowiła odnowić, niegdyś płomienną znajomość. Dziennikarze pisma „Twoje Imperium” zdołali zapytać dawną jurorkę „Tańca z gwiazdami”, o charakter jej spotkania z Tesslerem.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające wyznanie Majki Jeżowskiej. Miała wylew

Nie będziemy tu sobie opowiadać całej tej historii – odparła.
fot. „Twoje Imperium”

Czy brakuje Ci Beaty Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami"?

Loading ... Loading ...
źródło: pomponik.pl