Czarne chmury nad Tyszkiewicz. Fani są w szoku, ktoś chce ją zniszczyć?

Czarne chmury nad Tyszkiewicz. Fani są w szoku, ktoś chce ją zniszczyć? Źródło: Screen/youtube/telewizjapolska24

Beata Tyszkiewicz jest jedną z najpopularniejszych aktorek, zarówno w kategorii filmów, jak i seriali. Ciągle obecna jest przed kamerami, jednak to, co tym razem odkopane zostało przez środowiska prawicowe szokuje fanów. Może to być ciężki czas dla Tyszkiewicz. 

Beata Tyszkiewicz może pochwalić się wzięciem udziału w niemalże stu filmach. Swój debiut miała w 1957 r., kiedy wystąpiła w ekranizacji "Zemsty", gdzie wcieliła się w rolę Klary. Dalej występowała w dziesiątkach filmów i seriali, a obecni widzowie najlepiej kojarzą ją mogą z gry w kinowych hitach pokroju "Listów do M." czy serialu "Plebania", "Dom niespokojnej starości" oraz wielu ról gościnnych. Tymczasem zwolennicy polskiej prawicy ponownie ujawnili fakty, które wstrząsnęły fanami. Komu zależy na zniszczeniu artystki?

Beata Tyszkiewicz współpracowała z SB?

W "Gazecie Warszawskiej" opublikowany został jakiś czas temu materiał dotyczący Beaty Tyszkiewicz w którym opisana została jej współpraca ze Służbą Bezpieczeństwa. Jak piszą, była ona rzekomo z własnej woli kontaktem poufnym SB o pseudonimie "Ela" i to dzięki temu nie miała problemów z rozwijaniem swojej kariery aktorskiej w tamtych, jakże trudnych czasach. Materiały potwierdzające te doniesienia miały zostać znalezione w domu aktorki, a wśród nich były również listy pisane przez aktorkę.

Kto chce zniszczyć Beatę Tyszkiewicz?

Doszukano się również materiałów potwierdzających korespondencję Tyszkiewicz z Kiszczakiem. Miała w nim dziękować za pomoc, którą okazał po kradzieży do której doszło w jej dworku pod Wyszkowem. Portal donosił również, że artystka miała tam Kiszczaka serdecznie zapraszać. Na końcu oświadczenia zawarte było oskarżenie, iż takie osoby nie powinny występować i być uważane za ikonę polskiego kina. Pod wątpliwość poddana została również słuszność obsadzenia jej w roli jurorki w niezwykle popularnym programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami". Można przypuszczać, iż za takimi oskarżeniami stać mogą osoby o prawicowych poglądach, które poprzez takie przedstawianie faktów chcą w złym świetle postawić stację TVN, z którą Beata Tyszkiewicz przez lata była związana.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co tam się dzieje?! Ewakuacja w Warszawie, ulice zablokowane
  2. Niedziela – 26.08.2018. Jakie sklepy otwarte w najbliższą niedzielę?
  3. Leszek Miller nie wytrzymał. Ujawnił swój prywatny dramat
Następny artykuł