Jest jednocześnie ojcem i teściem dla jej córki! Tajemnica rodzinna Beaty Tyszkiewicz

Jest jednocześnie ojcem i teściem dla jej córki! Tajemnica rodzinna Beaty Tyszkiewicz Źródło: youtube.com/ewaczertak

Beata Tyszkiewicz jest bez wątpienia żywą legendą polskiej kinematografii. Kilkadziesiąt lat spędzonych w branży aktorskiej odcisnęło jednak piętno na jej życiu prywatnym. Aktorka przyznaje, że nie brakowało w jej życiu burzliwych przyjść. Historia Beaty Tyszkiewicz należy do jednych z najbardziej nieprawdopodobnych w polskim show biznesie.

Beata Tyszkiewicz w ciągu ostatnich miesięcy musiała zwolnić tempo swojego życia ze względu na problemy ze zdrowiem. W zeszłym roku przeszła przez zawał i udrażnianie tętnicy wieńcowej. Jednak po rekonwalescencji postanowiła udać się w zagraniczną podróż do swojej córki, której nie widziała od dłuższego czasu.

Beata Tyszkiewicz i jej rodzinna tajemnica

Córka Beaty Tyszkiewicz od wielu lat mieszka za granicą, gdzie prowadzi karierę artystyczną. Obecnie przygotowuje się do kolejnej wystawy przedstawiającej jej fotografie. - Wiki przygotowuje się do kolejnego etapu swojej wystawy. Będzie to kontynuacja poprzedniej, która przedstawiała 24 portrety kobiet po usunięciu piersi. Wernisaż był w Lozannie, zdjęcia prezentowano także w rezydencji polskiego ambasadora w Bernie - zdradza "Życiu na Gorąco" przyjaciółka córki. Wiktoria tak na prawdę została skierowana na fotograficzne tory przez matkę. To ona zaszczepiła w niej przed latami pasję do fotografii. - Bardzo zależy jej na obecności mamy, która jest szalenie kobieca, elegancka i ma wielką klasę. Chce, aby w czasie tego ważnego wydarzenie towarzyszyła jej pani Beata, bo to ona wiele lat temu zainspirowała córkę do robienia zdjęć. Dzięki niej odkryła w sobie ogromną pasję, a także dzięki mamie wie, co to znaczy być kobietą - kontynuuje przyjaciółka. Jednak dla Beaty Tyszkiewicz będzie to również wielka sentymentalna podróż. Podczas wizyty w Szwajcarii spotka się ze swoim byłym mężem, a ojcem Wiktorii, który od pewnego czasu jest również... jej teściem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jacek Padlewski był trzecim mężem Beaty Tyszkiewicz. To z nim aktorka doczekała się przyjścia na świat Wiktorii. Dosyć zaskakująco od pewnego czasu jest on połączony związkiem małżeńskim z teściową córki znanej aktorki. - Mój tata jest trzecim mężem mojej teściowej. Tak że teściowa jest jednocześnie moją macochą - wyjaśnia Wiktoria.

Burzliwa miłość Beaty Tyszkiewicz

Tyszkiewicz znała Padlewskiego już od nastoletnich lat. Bardzo dobrze pamięta pierwsze wspólnie spędzone chwile. - Poznaliśmy się w Karpaczu, gdzie moja mama prowadziła hotel, a on odpoczywał tam ze swoimi rodzicami. Pamiętam, że pisał poezję i było to szalenie romantyczne. Doskonale też pamiętam nasz pierwszy pocałunek. W letni wieczór siedzieliśmy pod drzewem, słuchaliśmy świerszczy i pocałowaliśmy się - wspomina. Los chciał żeby po kilkunastu latach wrócili do siebie. Spotkali się we Francji, kiedy architekt dopiero co rozstał się z żoną. W życiu Tyszkiewicz też działo się nie najlepiej, destrukcji ulegało właśnie jej drugie małżeństwo. Pomimo narodzin Wiktorii ich małżeństwo nie przetrwało.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Mocne oświadczenie Zamachowskiej. Tego się nie spodziewaliśmy 
  2. Boczek z Kiepskich nie wytrzymał. Powiedział o Polakach całą prawdę 
  3. Gwiazda seriali TVP walczy o życie. Zachowanie jej koleżanki po fachu zdumiewa
  4. Cudowna przemiana. Wzruszające zdjęcia psiaków przed i po adopcji
  5. Kora dzieci: Kim są dorośli synowie legendy rocka?
Następny artykuł