Beata Tyszkiewicz od lat jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny teatralnej oraz filmowej. Aktorka jest również znana ze wspomagania kampanii charytatywnych, jednak o tym wie niewielu. Ta informacja rozczula nawet najtwardsze serca.

Beata Tyszkiewicz, znana nam z filmów takich jak „Seksmisja” i „Nie kłam kochanie”, od lat wzbudza zachwyt na polskiej scenie filmowej i teatralnej. Niewiele osób jednak wie, że aktorka piastuje urząd prezydenta Wspólnoty „Zdążyć z Pomocą”. Fundacja prężnie działa od 1998 roku i zrzesza blisko 33 tysiące dzieci niepełnosprawnych oraz chorych. Zajmuje się pozyskiwaniem środków na leczenie, rehabilitację, pomoc edukacyjną oraz organizuje środki na inne, nieprzewidziane problemy ich podopiecznych. Fundacja działa na zasadzie „Non-profit”, a więc nie pobiera żadnych opłat od darczyńców na rzecz swojej działalności.

Wspaniała Beata Tyszkiewicz

W trakcie kadencji Beaty Tyszkiewicz, fundacja uruchomiła trzy nowoczesne Ośrodki Rehabilitacyjnie w Warszawie. Są to: Anicus, Biomicus oraz Cemicus. Dodatkowo pod egidą fundacji działa 5 hosteli dla rodzin dzieci spoza Warszawy.

Korzystając ze swoich znajomości, Tyszkiewicz zapewniła dzieciom spotkania z aktorami, pokazy teatralne, pokazy filmowe a nawet integracyjne warsztaty taneczne. Z kolei fundacja zapewnia rodzicom szkolenia, grupy wsparcia a nawet opiekę profesjonalnych psychologów. Rodziny razem uczestniczą w zajęciach i spotkaniach organizowanych przez „Klub Myszki Norki”.

Internauci są pełni podziwu dla działań znanej i popularnej aktorki. Taką bezinteresowną postawą aktorka pokazała, jakie ma dobre serce. Tym samym Beata Tyszkiewicz pokazała światu, że pieniądze nie muszą zepsuć człowieka i ten może ciągle pozostać dobrą osobą. Tym samym dołączamy się do reakcji internautów i z całego serca gratulujemy działalności, a fundacji życzymy dalszych sukcesów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kandydat na prezydenta Warszawy nagle przerywa kampanię. Jego ojciec w ciężkim stanie
  2. Tajemnica grobu cioci Stasi z Klanu. Jest pochowana pod nieznanym fanom nazwiskiem
  3. Popularna polska sieć sklepów upada. Półki świecą pustkami

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca


Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOdzieciom.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.