Tyszkiewicz musi być pod stałą kontrolą lekarzy. Przestała się udzielać w mediach, ale zrobiła wyjątek

Tyszkiewicz musi być pod stałą kontrolą lekarzy. Przestała się udzielać w mediach, ale zrobiła wyjątek Źródło: pikio

Beata Tyszkiewicz odeszła z "Tańca z gwiazdami", co zaszokowało wielu widzów. Było to spowodowane problemami zdrowotnymi aktorki. Jednak artystka dalej śledzi losy uczestników i postanowiła udzielić im kilku rad.

Beata Tyszkiewicz jest ikoną polskiego filmu. Wcieliła się w wiele zjawiskowych ról i otrzymała również imponującą liczbę nagród. To aktorka kochana przez miliony. W ostatnich latach była jurorką "Tańca z gwiazdami", gdzie również skradła serca widzów. Informacja o tym, że nie będzie mogła dłużej brać udziału w programie, wstrząsnęła oglądającymi. Niestety, to zdrowie okazało się przyczyną jej odejścia.

Beata Tyszkiewicz przeszła zawał, który zmienił jej życie

Beata Tyszkiewicz przeszła zawał już dwa lata temu, ale konsekwencje tego wydarzenia odczuwa do dziś. Jej zaangażowanie w show-biznes musiało się diametralnie zmienić. Konieczny był wypoczynek.

- Nie ma bezpośredniego zagrożenia dla jej życia, ale Beata musi być pod kontrolą lekarzy i już na stałe brać leki. Córka Karolina konsultuje się z najlepszymi specjalistami, jeździ z nią na wizyty kontrolne, pilnuje terminów badań. Zdrowie jest teraz priorytetem - mówił w rozmowie z reporterem tygodnika "Świat i Ludzie" przyjaciel rodziny aktorki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tyszkiewicz daje porady uczestnikom

Widzowie programu "Taniec z gwiazdami" uwielbiali potyczki słowne między Beatą Tyszkiewicz a Iwoną Pavlović. Mimo nieobecności jurorki nie pozostaje ona w tyle. Na bieżąco śledzi losy uczestników najnowszej edycji programu. Przed finałem, Beata Tyszkiewicz udzieliła radę tancerzom i nie omieszkała przy tym również dogryźć Czarnej Mambie.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Nie ma co się stresować opiniami Czarnej Mamby. Dojście do finału to i tak zwycięstwo! Finałem trzeba się cieszyć" - mówi dla "Faktu" aktorka.

- Radzę się nie głodzić i zjeść coś pożywnego, ale zdrowego. Tak, by nie czuć ciężkości na żołądku, ale za to mieć siłę. Człowiek przed finałem musi być wypoczęty. Nie zarywamy więc nocy na dodatkowe treningi! - poleca finalistom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News