Córka przekazała wieści o Beacie Tyszkiewicz. Smutne, chodzi o jej zdrowie

Córka przekazała wieści o Beacie Tyszkiewicz. Smutne, chodzi o jej zdrowie Źródło: Wikipedia.org Cezary Piwowarski Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-SA 4.0)

Beata Tyszkiewicz zniknęła z życia publicznego po tym, jak w 2017 roku przeszła zawał serca. Uwielbiana przez Polaków aktorka zaszyła się w swoim mieszkaniu i bardzo ceni sobie spokój i prywatność. Fani bardzo martwią się o swoją ulubiona gwiazdę, która odmawia wszelkich aktywności. Niedawno córka Beaty Tyszkiewicz przekazała najnowsze informacje o swojej mamie, wielbiciele aktorki są zrozpaczeni.

Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego, kiedy zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem. Aktorka zrezygnowała zarówno z nowych ról, jak i wyjść towarzyskich i pokazywania się na ściankach. Fani bardzo niepokoili się o swoja ulubioną gwiazdę. Niedawno córka artystki przekazała im wyjątkowo smutne informacje o swojej mamie.

Beata Tyszkiewicz nie chce nikogo widzieć, gwiazda zaszyła się w swoich czterech ścianach

W maju 2017 roku Beata Tyszkiewicz przeszła rozległy zawał mięśnia sercowego. Od tego czasu gwiazda zdecydowała, że wycofuje się z życia publicznego. Aktorka zakończyła karierę, nie przyjmuje nowych ról i odmawia wszelkich spotkań towarzyskich. Fani są bardzo zmartwieni jej postawą, jednak na szczęście nad gwiazdą czuwają jej ukochane córki - Katarzyna Wajda oraz Wiktoria Padlewska.

– Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością czy gorszym wyglądem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną – tłumaczy swoją słynną mamę Katarzyna Wajda.

Beata Tyszkiewicz w sierpniu skończy 82. lata

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już w sierpniu Beata Tyszkiewicz będzie obchodzić 82. urodziny. Fani mieli nadzieję, że z powodu tak doniosłej okazji gwiazda pokaże się publicznie chociaż na chwilę. Bardzo tęsknią za jej występami oraz niezwykłą osobowością, którą przez lata czarowała widzów na ekranach kinowych oraz telewizyjnych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jeśli je masz, możesz zarobić ponad 8 tysięcy złotych. Chodzi o pozornie zwykłe 10 groszy

2. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Szczególnie niebezpiecznie może być dziś w 3 województwach

Niestety, wszystko wskazuje na to, że aktorka spędzi urodziny tylko w gronie najbliższych. Odwiedzą ją córki oraz wnukowie - Szymon i Marcyś, którzy na co dzień mieszkają ze swoją mamą, Wiktorią Padlewską, w Szwajcarii. Choć idealnym miejscem na świętowanie wydawałby się dom drugiej córki aktorki, Katarzyny, gwiazda ostrożnie podchodzi do pomysłu opuszczenia swojego mieszkania.

– Niech miną te wszystkie burze i nawałnice. Wtedy o tym pomyślę. Najlepiej czuję się w swoim mieszkaniu, ale cudownie byłoby spróbować leśnych poziomek. Mam nadzieję, że jeszcze są w lasach – wyznała Beata Tyszkiewicz w rozmowie z "Rewią".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa. Na miejscu jest straż i ratownicy, Polska tonie w modlitwach
  2. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty
  3. Biedronka obeszła zakaz handlu. Zakupy w niedzielę mogą zrobić mieszkańcy aż 21 miast w Polsce
  4. Nagły apel policji. W nocy doszło do okrutnych czynów w polskiej miejscowości
  5. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże
  6. Wieki żal i smutek, wiadomość o śmierci spadła jak grom. Nie żyje Grzegorz Łatuszyński
  7. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie
  8. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
  9. Pierwsze zdjęcie Jerzego Stuhra po wyjściu ze szpitala. Uwagę zwraca jeden szczegół

Źródło: Pomponik

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News