Beata Tyszkiewicz nagle spisała testament. Choroba dała się jej we znaki, jak się czuje teraz?

Beata Tyszkiewicz nagle spisała testament. Choroba dała się jej we znaki, jak się czuje teraz? Źródło: Wikipedia

Beata Tyszkiewicz jest niekwestionowaną ikoną klasy i stylu. Niestety, jej dyrektywa mówiąca, że "dama pije, pali i przeklina", nie może być przez nią dłużej praktykowana. Tyszkiewicz musiała ograniczyć dwa pierwsze punkty ze względu na swój stan zdrowia. Pojawiły się również niepokojące informacje, że spisała już testament.

Beata Tyszkiewicz już od dłuższego czasu nie pokazuje się w mediach. Doniesienia dotyczące jej stanu, są przygnębiające. Aktorka ma przez cały czas pozostawać w mieszkaniu i nie wychodzić nawet po zakupy. Jej lodówkę zaopatrują córka, bądź gosposia.

Przypominamy, że pierwsza dama polskiego kina, przeszła rozległy zawał. Informacja ta bardzo zaniepokoiła fanów aktorki, którzy długo liczyli na to, że wróci do "Tańca z Gwiazdami". Teraz wszyscy są w szoku, bo okazało się, że celebrytka spisała już również swój testament. Zdaniem wielu jej sympatyków to znak, że nie jest z nią dobrze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tyszkiewicz spisała testament

Wiemy na pewno, że stan gwiazdy jest lepszy, niż bezpośrednio po hospitalizacji. Tyszkiewicz postanowiła jednak spisać testament. Uważa, że to mądre rozwiązanie i zabezpieczenie, choć dla wielu fanów przerażające i niezwykle przygnębiające. Sprawę zdecydowała się skomentować również jej córka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący

 - Ma do tego prawo, a ja doskonale ją rozumiem, niczego nie narzucam i robię to, o co mnie poprosi. Jeśli chce, bym przyjechała, jestem na każde zawołanie. Teraz na jej prośbę porządkuję zdjęcia i dokumenty. Nie wypada mówić o szczegółach, ale mama zadbała o nas obie - mówiła Karolina Wajda, na łamach "Super Expressu".

Wszystko więc wskazuje na to, że na razie nie ma się o co martwić, a sam testament jest jedynie formą zabezpieczenia na przyszłość. Fani wciąż mają nadzieję, że Beata Tyszkiewicz wróci do formy i niebawem znów zobaczymy ją na ekranach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News