Ojciec Frytki zginął w porażających okolicznościach w domu córki Beaty Tyszkiewicz. Jego matka przerywa milczenie

Ojciec Frytki zginął w porażających okolicznościach w domu córki Beaty Tyszkiewicz. Jego matka przerywa milczenie Źródło: screen youtube.com/Magazyn VIVA!

Beata Tyszkiewicz miała bardzo bogate życie uczuciowe. Owocem jej małżeństwa z Andrzejem Wajdą stała się córka Karolina. Jej życiem wstrząsnęło nie tylko rozstanie rodziców, ale także wielka tragedia, która rozegrała się w ich domu rodzinnym. To właśnie tam w porażających okolicznościach zmarł ojciec popularnej Frytki.

Beata Tyszkiewicz miała w swoim życiu wielu partnerów, a jednym z nich był wszystkim doskonale znany reżyser Andrzej Wajda. To właśnie on jest ojcem jej pierwszego dziecka Karoliny, z którą wiąże się bardzo dramatyczna i wręcz niewyobrażalna historia. Do wszystkiego doszło w domu córki Beaty Tyszkiewicz, który dostała od swojego taty. Wszystkiemu towarzyszyła wręcz szampańska zabawa, która została przerwana przez krwawą tragedię. 20 lat temu, podczas przyjęcia w posiadłości Wajdy, zginął ojciec znanej z programu "Big Brother" Frytki.

Beata Tyszkiewicz dobrze pamięta tragedię w domu córki. Matka Frykowskiego rzuca nowe światło na śmierć syna

Wedle zeznań Karoliny Wajdy, podczas imprezy, która odbywała się w dworku w Głuchach pod Radzyminem, Bartek Frykowski popełnił samobójstwo. Córka Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy wyjaśniła, że Frykowski w pewnym momencie wszedł do kuchni, trzymając w ręce nóż i powiedział "Ja ci pokażę swój świat, którego ty nie widzisz".

Po tym okrzyku wbił sobie nóż w brzuch. Oczywiście na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby, a Frykowski przewieziony do szpitala, w którym zmarł. Karolina Wajda w rozmowie z policjantami stwierdziła, że próbowała zatamować krwotok wraz ze swoją koleżanką, ale po przyjeździe policja zastała wyczyszczoną kuchnię, a także wyszorowany nóż. Mimo to stwierdzono, że doszło do samobójstwa i zamknięto całą sprawę. Jednak swojego czasu córka Bartka Frykowskiego, którą znamy z reality show "Big Brother" oznajmiła, że rozpocznie własne śledztwo, aby odkryć, co tak naprawdę spotkało jej ojca. Jednak po wewnętrznej przemianie, jaką przeszła Frytka jej zapał widocznie osłabł i teraz sama przyznaje, że ta sprawa już jej nie dotyczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Przepraszam, ale ten temat już mnie nie dotyczy - stwierdziła Frytka.

Wszystko miało się ukazać w jej książce, ale wygląda na to, że mimo to, życiorys Bartka Frykowskiego w końcu ujrzy światło dzienne, a to za sprawą jego mamy, która na stałe mieszka we Francji. Kobieta nie ma kontaktu ze swoją rodziną i właśnie pracuje nad książką, która ma pokazać prawdę o jej synu.

 - Ja już nie mam dla kogo wracać do Polski... Ostatnio uczestniczę tylko w pogrzebach. Pracuję nad książką, w której zamierzam opisać życie mojego starszego syna - wyznaje Ewa Morell.

Mimo upływu lat śmierć Bartłomieja Frykowskiego nadal budzi wiele wątpliwości, a niektórzy wprost przyznają, że operator musiał zostać zamordowany. Czy to możliwe, że prawda była skrywana przez ten cały czas przez rodzinę Karoliny Wajdy? Książka mamy zmarłego powinna wyjaśnić wiele rzeczy.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Przerażające znalezisko w Biedronce. Kobieta zamarła, gdy to zobaczyła
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Skandal podczas ślubu, ksiądz zaniemówił. "Pierd*lę, nie żenię się" usłyszał cały kościół
  6. Gwałcili 6-latkę na imprezach dla swingersów. Wszystkiemu przyglądali się jej rodzice (18+)

źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu