Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności

Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności Źródło: Wikipedia Commons

Beata Tyszkiewicz po zawale serca nie czuje się zbyt dobrze. Nadal jej stan zdrowia jest bardzo słaby, a aktorka powoli coraz bardziej izoluje się od życia publicznego - praktycznie nie wychodzi ze swojego domu. Ostatnio postanowiła nawet napisać testament. Jedno wiemy na pewno, jej dzieci będą miały czym się dzielić.

Beata Tyszkiewicz ma już 81 lat. Jest to wiek, w któremu towarzyszą problemy zdrowotne, a także szereg dolegliwości, z którymi ciężko jest sobie radzić. Dobrze wie o tym aktorka, która przeszła zawał serca, o czym rozpisywały się wszystkie polskie media. Stan zdrowia aktorki niezbyt poprawił się od tamtego czasu.

To właśnie z tego powodu Tyszkiewicz zrezygnowała między innymi z jurorowania w "Tańcu z gwiazdami". Zawał uświadomił Tyszkiewicz o kruchości życia. Aktorka dzisiaj coraz więcej czasu spędza z bliskimi. Ponoć nawet napisała testament, w którym przekazuje im cały swój majątek, który zgromadziła przez lata. Suma jest ogromna.

Beata Tyszkiewicz napisała testament

Aktorka, której dzisiaj nikomu nie trzeba przedstawiać, nie ma już takiego zdrowia, jak kiedyś. Niegdyś brylowała w show biznesie, choć, odmiennie do swoich koleżanek i kolegów z branży, zwracała na siebie uwagę nie za pomocą kontrowersji czy odważnych stylizacji, a za pomocą wdzięku i klasy, które charakteryzują jej osobę po dziś dzień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tyszkiewicz nigdy nie kryła miłości do swoich dzieci, które dzisiaj opiekują się swoją mamą. Aktorka spędza z nimi coraz więcej czasu, a także postanowiła przepisać im dość spory majątek. Informację tę podał "Super Express", który przeprowadził także krótki wywiad z córkami Tyszkiewicz. Najwyraźniej nie były one zbyt zachwycone pytaniem tabloidu, ale zdradziły nieco informacji.

 - Nie wypada mówić o szczegółach, ale mama zadbała o nas obie - wyznała Karolina.

Jak dalej donosi "Super Express" majątek Tyszkiewicz stanowi okrągłą sumkę. Do podziału córki mogą mieć nawet 4 miliony złotych w nieruchomościach i w gotówce.

  1. Nie żyje kultowy polski reżyser. Przegrał walkę ze straszliwą chorobą
  2. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  3. Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje
  4. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu