Beata Tyszkiewicz córka
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 7 Listopada 2020

Nieprawdopodobne informacje o córce Beaty Tyszkiewicz. Prawda o jej ojcu wyszła na jaw

Beata Tyszkiewicz ma za sobą trzy małżeństwa. Owocem jej pierwszego związku z reżyserem Andrzejem Wajdą jest córka, Karolina. Z trzecim mężem, Jackiem Padlewskim, doczekała się kolejnej córki Wiktorii Bosc. O ile Karolina chętnie udziela wywiadów i bywa na salonach, Wiktoria pozostaje w cieniu znanej matki. Teraz jej największa tajemnica wyszła na jaw. W mediach pojawiły się niesamowite informacje na temat ojca kobiety.

Beata Tyszkiewicz i Jacek Padlewski poznali się jeszcze jako nastolatkowie. Mężczyzna od razu przypadł aktorce do gustu. Zaproponowała mu małżeństwo, ale ten nie był zainteresowany. Po latach spotkali się ponownie we Francji i od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło. Para pobrała się i wkrótce powitała na świecie wymarzoną córkę.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

Beata Tyszkiewicz ukrywała tajemnicę o córce

Wiktoria Padlewska urodziła się 4 października 1977 roku w Warszawie. Przez pewien czas dziewczyna próbowała swoich sił w show-biznesie. Córka znanej aktorki zadebiutowała w filmie "Kingsajz" Juliusza Machulskiego. Później można było zobaczyć ją w produkcjach takich jak: "Warkocz komety", "Urodzeni w niedzielę", "Germans", "Bride of War" i "Klasa na obcasach".

Córka Beaty Tyszkiewicz mieszka obecnie w Lozannnie w Szwajcarii wraz ze swoją rodziną. Wiktora poślubiła Francuza, 47-letniego dziś pisarza Davida Bosca, z którym doczekała się dwóch synów: Marceau i Simona. Przez pewien czas pracowała jako dziennikarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W 2006 roku Wiktoria Bosc wydała książkę "Gdybyś była mną, gdybym była tobą", która zawierała wywiady ze sławnymi Polkami i ich córkami. Ostatecznie zdecydowała jednak, że zajmie się fotografią. W sieci można znaleźć liczne portrety, które stworzyła.

Beata Tyszkiewicz i jej córka przez lata ukrywały rodzinną tajemnicę. Okazuje się, że ojciec córki Beaty Tyszkiewicz jest jednocześnie jej teściem. Mężczyzna poślubił matkę jej męża, Chantal Heran.

- Mój tata jest trzecim mężem mojej teściowej. Także teściowa jest jednocześnie moją macochą - wyznała Wiktoria w jednym z wywiadów.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. Od dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

Zawiła historia nie wpływa w żaden sposób na relacje rodzinne Wiktorii. Wszyscy wspaniale się dogadują i spędzają ze sobą mnóstwo czasu razem.

- Jak ma się to szczęście - rodzinę, trzeba je doceniać. Dom zawsze był najważniejszy i taki zawsze pozostanie. A obok tego są wszystkie inne emocje - podsumowała córka Beata Tyszkiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Właściciele pobledli, gdy zobaczyli nowo narodzone kocięta. Ich unikalny wygląd robi piorunujące wrażenie
  3. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  4. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  5. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  6. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  7. Sony wydało oficjalne oświadczenie na temat PlayStation 5. Dotyczy również Polski, duże zaskoczenie
  8. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News