Dziennikarze dotarli do wieści o Beacie Tyszkiewicz. Smutne doniesienia

Dziennikarze dotarli do wieści o Beacie Tyszkiewicz. Smutne doniesienia Źródło: Beata Tyszkiewicz nie ma prostego życia

Beata Tyszkiewicz zmaga się z poważnymi problemami. Gwiazda, która na wieść o poważnej chorobie wycofała się z życia publicznego, nie jest szczęśliwa. Dziennikarze dotarli do najnowszych informacji na temat codzienności legendarnej aktorki. Nie tak wyobrażała sobie życie na emeryturze. Jej życie miało wyglądać całkiem inaczej. Fani mają łzy w oczach.

Beata Tyszkiewicz jest niekwestionowaną królową polskiego kina. Przez dekady zachwycała widzów doskonałymi kreacjami aktorskimi. Produkcje, w których wystąpiła, do dziś przyciągają przez teleodbiorniki rzesze fanów. Olśniewająco piękna gwiazda może pochwalić się niesamowitą charyzmą, klasą i poczuciem humoru. Jest legendą, której trudno dorównać. Gdy niedawno podjęła decyzję o zniknięciu z życia prywatnego, fani oniemieli. Nie wyobrażali sobie show-biznesu bez jego niekwestionowanej królowej. Dziennikarze dotarli do najnowszych doniesień na temat nieobecnej gwiazdy. Nie jest dobrze.

Beata Tyszkiewicz zmaga się z poważnymi problemami

Beata Tyszkiewicz w ostatnim czasie podupadła na zdrowiu. W ciągu ostatnich kilku lat aktorka przeszła aż trzy zawały serca.  Lekarze, który ciężko walczyli o życie aktorki, zrobili wszystko, co w ich mocy, żeby pierwsza dama polskich mediów czuła się jak najlepiej. Niestety, gwiazda ma ograniczone siły witalne i nie jest w stanie sprostać takiej ilości obowiązków, jak wtedy, kiedy była jeszcze młodą kobietą. Kardiolog zalecił jej wizytę w sanatorium, jednak Bata Tyszkiewicz nie wyraziła na to zgody. Nie chce, by fani oglądali ją w takim stanie. Wszystko wskazuje na to, że pierwsza dama polskiego show-biznesu nie widuje nawet własnych dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W następny piątek, 14 sierpnia, Beata Tyszkiewicz będzie świętować swoje 82. urodziny. Ten dzień był zazwyczaj okazją do spędzenia czasu w towarzystwie córek i wnuków. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że to dzieci są dla niej źródłem energii życiowej i największą motywacją do działania. Karolina Wajda i Wiktoria Padlewska również cenią sobie czas spędzony z mamą. Każdego roku świętowały urodziny seniorki rodu, udając się na spacer do pałacu w Wilanowie, gdzie urodziła się gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus w niesamowicie popularnym miejscu. Sanepid prowadzi pilne poszukiwania
2. Ranking najgroźniejszych chorób według WHO. Na którym miejscu znalazł się COVID-19?
3. Tragiczne wydarzenia na oczach widzów TVP. Wszystko poszło na żywo, są ofiary

Wiadomo, że Karolina zdecydowała się na świętowanie z mamą także w tym roku. Sytuacja komplikuje się w przypadku Wiktorii, która na co dzień mieszka w Szwajcarii. Ze względu na pandemię koronawirusa kobiety nie widziały się od końcówki ubiegłego roku. Młodsza z córek bardzo chciałaby zobaczyć się z Beatą Tyszkiewicz, boi się jednak, że spotkanie będzie niebezpieczne dla emerytki. Sama gwiazda zachęca pociechę, by nie przyjeżdżała do kraju. Aktorka od dawna nie opuszcza swojego mieszkania w centrum Warszawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od soboty zamknięte kina i siłownie, maseczki obowiązkowe na ulicy. To już pewne, ogromne zmiany dla wielu Polaków
  2. Właśnie ogłoszono. Rząd podał surowy zakaz, wejdzie w życie od wtorku
  3. Nie ma odwrotu, od soboty wracają surowe obostrzenia. Olbrzymie zmiany dla wielu Polaków
  4. Nikt się nie spodziewał. Niebywałe wieści o dziecku Barbary Kurdej-Szatan
  5. PKO BP ostrzega klientów. Uwaga na próby wyłudzeń. Nie strać swoich oszczędności   

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News