Niepokojące wiadomości dot. zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Potwierdziła się przykra prognoza sprzed roku

Niepokojące wiadomości dot. zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Potwierdziła się przykra prognoza sprzed roku Źródło: youtube/Kętrzyńska Telewizja Kablowa/

Beata Tyszkiewicz czuje się coraz gorzej? Pojawiły się informacje, które mogą zaniepokoić wszystkich jej fanów. Okazuje się, że potwierdziła się przykra prognoza sprzed roku.

Beata Tyszkiewicz to od ponad pół wieku niekwestionowana dama polskiej sceny, której sława niezmiennie nie słabnie na sile. Po licznych rolach teatralnych i filmowych oraz roli jurorki w znanym, tanecznym show, grono jej wielbicieli stało się jeszcze większe. To właśnie oni najbardziej martwią się teraz o jej zdrowie. Gdy tylko przekazała, że zmierza odeść nieco w cień, wielu miało nadzieję, że potrwa to tylko chwilę, a Tyszkiewicz niebawem wróci na łamy polskiej telewizji. Tymczasem pojawiły się informacje, które brzmią bardzo niepokojąco. 

Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami" 

Choć Wielka Dama od kilku lat zasiadała na fotelu jury w "Tańcu z gwiazdami", a widzowie pokochali ją za profesjonalizm i wdzięk, którym zachwycała w każdym odcinku, przed rozpoczęciem poprzedniej edycji Beata Tyszkiewicz poinformowała, że odchodzi i póki co nie ma w planach udzielać się w show-biznesie. Gwiazda co prawda ma już 81 lat i dla wielu jej fanów ta decyzja była zrozumiała, jednak nie brakowało tych, którzy nie chcieli pozwolić jej odejść. 

Po jej odejściu rozpoczęła się kolejna edycja i już po kilku pierwszych odcinkach show Polsatu w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Tyszkiewicz miała nie wrócić na stałe, ale pojawić się choć na chwilę. Czas jednak mija, a do finałowej emisji coraz bliżej i nie zapowiada się, by pogłoski rzeczywiście miały się ziścić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niepokojące wiadomości. Potwierdziła się przykra prognoza sprzed roku 

Na wstępnie warto zaznaczyć, że w 2017 roku Tyszkiewicz przeszła zawał, jednak jeszcze przez jakiś czas cieszyła oko widzów, regularnie pojawiając się m.in. w "TzG". Gdy w ubiegłym roku poinformowała, że zamierza odejść na dobre, tłumacząc swoją decyzję problemami zdrowotnymi. Diagnoza wtedy zakładała rzekomo, że gdy tylko poczuje się lepiej, znów zagości na ekranie. 

Jak donosi portal Interia, najprawdopodobniej spełni się przykry scenariusz tamtej diagnozy i gwiazda nie powróci już do show-biznesu. Powodem może być nie tylko jej zdrowie, ale również staż, jaki ma za sobą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

- Moje życie jest teraz bardzo monotonne. Jestem nudną starszą panią... Czy planuję powrót do pracy? Już się w życiu nagrałam! - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: interia 

Następny artykuł