Przykre doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. To nie ta sama osoba, serce pęka z żalu

Przykre doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. To nie ta sama osoba, serce pęka z żalu Źródło: Wikimedia Commons/Plogi

Beata Tyszkiewicz od dłuższego czasu nie pojawia się w mediach. Legendzie polskiego filmu w 2017 roku znacznie pogorszył się stan zdrowia, przez co zmieniła się nie do poznania.

Beata Tyszkiewicz pamiętana jest przez fanów zarówno ze świetnych kreacji filmowych, jak i z bycia jurorem w "Tańcu z Gwiazdami". Uchodziła za prawdziwą damę i duszę towarzystwa. Niestety, przez obecny stan zdrowia, życie słynnej aktorki zmieniło się nie do poznania.

Beata Tyszkiewicz już nie jest tą osobą, co kiedyś. Wszystko przez chorobę

W 2017 roku Beata Tyszkiewicz przeszła rozległy zawał serca. Choć udało się jej przeżyć operację, do pełnej formy już nie wróciła. W efekcie musiała zrezygnować z pracy w telewizji i pokazywania się na salonach. Aktorka często bywała w zaprzyjaźnionych lokalach, w których chętnie piła kawę, czy koniak. Obecnie lekarze zabronili jej spożywania rzeczy, które wpłynęłyby na stan jej zdrowia, w szczególności serca, a więc musiała całkowicie zrezygnować więc z kofeiny, alkoholu, jak i papierosów.

Ponadto zalecenia specjalistów, uwzględniają także unikanie stresu. Przez to aktorka zmuszona jest spędzać większość czasu w swoim mieszkaniu. Przeprowadzka nie wchodzi w grę, nie tylko ze względu na brak warunków u córki, ale także fakt, że u siebie Beata Tyszkiewicz czuje się najlepiej. Otaczają ją pamiątki rodzinne, obrazy i stare meble. Niedawno miała poprosić swoją starszą córkę, Karolinę Wajdę o pomoc w posegregowaniu zdjęć i dokumentów.

Aktorką zajmuje się jej starsza córka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

81-latką opiekuje się głównie Karolina Wajda. Druga pociecha aktorki, Wiktoria nie ma takiej możliwości, bo mieszka w Szwajcarii. W związku z tym starsza córka aktorki kilka razy w tygodniu jeździ spod Wyszkowa do mieszkania mamy w stolicy. Podczas wizyt, Karolina towarzyszy mamie, pilnuje jej leków i pomaga w obowiązkach domowych, takich jak zakupy czy sprzątanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Na pewno wygodniej córce byłoby zabrać mamę do dworku w Głuchach, ale nie pozwalają jej na to warunki. Choć posiadłość córki Andrzeja Wajdy jest całkiem pokaźna, to dworek ze względu na brak ogrzewania może służyć jako dom jedynie latem. Zimą Karolina mieszka w znacznie mniejszym mieszkaniu, które znajduje się nad stajnią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Zenek Martyniuk twarzą popularnej sieci handlowej. Taka promocja z pewnością przyciągnie klientów

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News