Beata Tadla wyląduje na bezrobociu? Właśnie zlikwidowano jej program

Beata Tadla wyląduje na bezrobociu? Właśnie zlikwidowano jej program

Beata Tadla, znana polska dziennikarka, zasłynęła niedawno zwycięstwem w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Prezenterka musi jednak kombinować jak dalej pokierować swoją karierą w branży. Właśnie podjęta ma zostać decyzja o usunięciu z anteny jej programu.

Beata Tadla jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek. Dziś pracuje w Nowa TV, stacji, która dostępna jest jedynie w sieci. Przed gwiazdką szykuje się jednak poważny życiowy dylemat. I nie chodzi w tym miejscu o jej związek z Jarosławem Kretem, którym kilka miesięcy temu żyła cała Polska. Tym razem sprawa dotyczy pracy Tadli w telewizji. Nowa TV, jak poinformowały Wirtualne Media, szykuje się do zmiany formatu - postawienia na tańszą w produkcji sferę rozrywki. Odbędzie się to kosztem programu "24 godziny", który prowadzi właśnie Tadla. Dowiadujemy się, że przy programie Tadli pracuje aż 100-osobowy zespół. To jedna z większych ekip dziennikarzy i realizatorów rozlokowanych w Warszawie i całej Polsce. Tadla jest jedną z prowadzących, obok Jarosława Kulczyckiego, Joanny Dunikowskiej, Marka Czyża i Magdaleny Gwóźdź-Pallokat. Z relacji portalu wynika, że format Nowej TV od roku ewoluuje z informacyjnego w komercyjny. Przez ten czas zrezygnowano z publicystyki Tomasza Sekielskiego "Teraz ja!" i Marka Czyża "Proste pytanie". Zawieszono też cykl wywiadów "Tu i teraz".

Beata Tadla i dziennikarski dylemat

Wraz z obcięciem tej produkcji Tadla straci ważne źródło swojego zarobku. Pojawia się przed nią niemiła perspektywa związana z bezrobociem. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nadmieńmy, że nie jest to pierwsza sytuacja, w której Tadla traci program. Po dojściu PiS do władzy w 2015 roku i zmianach w zarządzie TVP "musiała podziękować" za pracę dla telewizji kierowanej już przez Jarosława Kurskiego. Tym razem kulisy zmian są kompletnie inne, ale sytuacja dziennikarki wraca do punktu wyjścia. Musi powoli szukać nowego pomysłu na siebie.

Trudny rok Tadli

Dla dziennikarki to rok sinusoidy odczuć. O jej rozstaniu z Jarosławem Kretem rozpisywały się wszystkie media plotkarskie. Gwiazda, związana z pogodynkiem przez kilka lat, nie potrafiła ukryć smutku. Na osłodę pozostał jej smak zwycięstwa w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz dochodzi do tego rezygnacja stacji z głównego programu znanej prowadzącej. Jeśli nie przyjmie tańszej, zastępczej opcji pozostanie na przysłowiowym lodzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Tadla odcięta od świata! Razem z politykami PO, NIE chodzi o Sejm
  2. Tadla ujawnia kulisy pracy w TVP. W tle Robert Janowski
  3. Beata Tadla nie wytrzymała! Na oczach dziennikarzy usiadła w kącie i zaczęła płakać
  4. Makijaż pod okulary dla krótkowidza. Jak wyglądać pięknie?
  5. Brawa! Polscy celebryci toczą zaciętą i kontrowersyjną walkę o prawa zwierząt

Następny artykuł