Niespodziewany zwrot akcji. Beata Tadla wspiera Jarosława Kreta w walce z ciężką chorobą

Niespodziewany zwrot akcji. Beata Tadla wspiera Jarosława Kreta w walce z ciężką chorobą Źródło: youtube.com/plotek.pl

Beata Tadla wspomoże swojego byłego partnera. Mimo że relacje gwiazdy telewizji z Jarosławem Kretem były oschłe, to prowadząca zdecydowała się na odważną decyzję zbliżenia się do eks-ukochanego w obliczu ciężkiej choroby. Takiego zwrotu akcji nie mógł się spodziewać żaden z fanów rodzimego show-biznesu.

Beata Tadla i Jarosław Kret przez wiele lat stanowili dobre i zgrane małżeństwo. Zakochani w sobie prezenterzy telewizyjni czuli, że pasują do siebie, a ich zbliżone charaktery pozwalają im na realizację planów zawodowych. Niestety, ale miłosna idylla po kilku latach się skończyła, w dość nieprzyjemnych dla Kreta okolicznościach.

Przez rozstanie z Tadlą prezenter doznał depresji i wielokrotnie próbował desperacko wrócić do swojej byłej ukochanej. Mimo że mu się nie udało, a choroba zaczęła dawać o sobie znać jeszcze mocniej, to prezenterka postanowiła podać mu w niespodziewanych okolicznościach pomocną dłoń.

Beata Tadla pomaga Kretowi z depresją

Prezenterka telewizyjna znana z prowadzenia programów na antenie TVP od wielu miesięcy starała się unikać kontaktów ze swoim byłym ukochanym z kilku względów. Dziennikarz przez długi czas próbował namawiać ją do powrotu do relacji, a kilkukrotnie robił to nawet w miejscu pracy gwiazdy. W momencie, w którym Kret przestał się do niej odzywać i zaczął opowiadać publicznie o swojej depresji i terapii, którą podjął, Tadla postanowiła pomóc mu w wielkiej opresji, w której się znalazł.

- Beata cieszy się, że poszedł na terapię. Ona uważa, że nikomu nie powinno się źle życzyć, więc ma nadzieję, że Jarkowi uda się wyjść na prostą i pokonać depresję. Zwłaszcza że ma dziecko - zdradza w rozmowie z Rewią bliska znajoma Beaty Tadli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy prezenterka doprowadzi do wyzdrowienia mężczyzny?

Tak nagłe ocieplenie relacji między prezenterką a jej byłym partnerem można postrzegać w kategoriach wielkiego zaskoczenia, zważając na fakt, jak do niedawna odnosili się do siebie gwiazdorzy telewizji. Beata Tadla z wielką rezerwą podchodziła do swojego eks-ukochanego, wskazując na to, że nie chce mieć już z nim nigdy do czynienia. Najwyraźniej, czas uleczył rany, a na kobiecie piorunujące wrażenie musiały zrobić słowa prezentera dotyczące jego depresji.

- To się zaczyna, gdy tracimy pracę, bliską osobę albo dom. U mnie tak było. Zacząłem się robić drażliwy, nie chciałem uczestniczyć w życiu. Chciałem się schować. Depresja jest jak czołg, rozjedzie wszystko, nie wybiera... - mówił Jarosław Kret w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Kim jest piękna Kasia?
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News