Syn beaty Tadli
Instagram.com beatatadla
Monika Majko - 12 Listopada 2020

Bardzo smutne wyznanie syna Beaty Tadli. Internauci wstrzymali oddech

Syn Beaty Tadli opublikował w sieci smutne wyznanie, internauci są poruszeni słowami nastolatka.

Syn znanej dziennikarki, Jan Kietliński, zyskał sporą popularność w mediach społecznościowych, młody mężczyzna chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem z obserwatorami.19-latek zdecydował się niedawno na wyjątkowo smutne wyznanie, a jego słowa poruszyły wielu internautów.

Syn Beaty Tadli wstydzi się bycia Polakiem

Według zapowiedzi organizatorów XI Marszu Niepodległości w Warszawie, w tym roku wydarzenie miało mieć formę zmotoryzowanego przejazdu przez miasto. Niestety, sprawy szybko wymknęły się spod kontroli, a narodowe celebrowanie Święta Niepodległości w stolicy kraju zamieniło się w brutalne starcia tzw. pseudopatriotów i narodowców z funkcjonariuszami policji, a także dewastację miasta.

Zacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaZacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

19-letni syn Beaty Tadli nie pozostał obojętny wobec tego, co wydarzyło się 11 listopada br. w Warszawie. Jan Kietliński skomentował zamieszki w mediach społecznościowych, a w swojej wypowiedzi nie szczędził ostrych słów.

- Jest mi wstyd za bycie Polakiem. Kropka. Bydło, nie ludzie. Nie potrzebujemy wojny. Sami się tu wytłuczemy – napisał na swoim Instastory nastolatek.

Syn popularnej dziennikarki odniósł się m.in. do informacji o spaleniu mieszkania Stefana Okołowicza, wybitnego znawcy twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza, do którego doszło z winy narodowców, którzy w okna budynku rzucali zapalonymi racami tylko z powodu tego, że na jednym z balkonów zawieszony był plakat strajku kobiet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Syn Beaty Tadli skomentował wydarzenia z tegorocznego Marszu Niepodległości w Warszawie

Jan Kietliński podzielił się również ze swoimi obserwatorami wspomnieniami swojego wyjazdu do Norwegii, podczas którego był świadkiem obchodów podobnego święta przez mieszkańców tamtych terenów.

- Pięknie ubrani, szanujący siebie i swoją kulturę ludzie. Autentycznie mam łzy w oczach – napisał w komentarzu pod nagraniem z Norwegii, które opublikował na swoim Instagramie.

- Naprawdę czekam na dzień, w którym będę mógł dumnie powiedzieć: Jestem Polakiem, a Polska to mój kraj! Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie utożsamić się z naszą kulturą. A może jej brakiem - dodał 19-latek.

Dzisiaj grzeje:

1. Do późnych godzin tłumy stały i skandowały pod kurią. Domagały się sprawiedliwości, chodzi o kardynała Dziwisza

2. Britney Spears jest ubezwłasnowolniona. Fani wstrząśnięci, właśnie przegrała w sądzie, ojciec dalej kontroluje jej życie

3. Lech Wałęsa przekazał smutną wiadomość. Współczujemy

Losy kraju nie są obojętne ani jemu, ani jego mamie. W czerwcu oraz lipcu dziennikarka chwaliła się wspólnym zdjęciem z nastolatkiem z lokalu wyborczego. Beata Tadla wyraziła również niedawno poparcie dla trwającego w kraju strajku kobiet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszystko trwało tylko chwilę, sekundy dzieliły kobietę od śmierci. Pitbull poświęcił się, aby uratować właścicielkę
  2. Wielkie starcie kiboli z policją na Marszu Niepodległości. Płonęły flagi, w ruch poszedł gaz (WIDEO)
  3. Wykryto nieprawidłowości w intratnym interesie Tadeusza Rydzyka, w akcji prokuratura. Reakcja służb jest zaskakująca
  4. Dziś wszedł w życie nowy zakaz obowiązujący wszystkich Polaków. Fatalne wiadomości, należy wiedzieć
  5. Grób legendy TVP doszczętnie zniszczony, trudno znaleźć go na cmentarzu. Bardzo przykry widok
  6. Zuchwałe oszustwo na karty SIM. Można stracić mnóstwo pieniędzy
  7. Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak teraz czuje się uwielbiany aktor
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News