Cała Polska śmieje się z syna Beaty Szydło. Okrutny atak

Cała Polska śmieje się z syna Beaty Szydło. Okrutny atak

Beata Szydło w ostatnich miesiącach przechodzi naprawdę ciężkie chwile. Po rezygnacji ze stanowiska prezesa Rady Ministrów wiele osób ją wyśmiewało, pojawiły się kontrowersje w związku z jej nowym stanowiskiem, nie obyło się również bez wpadek. Tym razem jednak internauci byli bardzo okrutni - uderzyli w syna kobiety. 

Beata Szydło swoją karierę polityczną rozpoczęła w 1998 roku, kiedy objęła stanowisko burmistrza w Brzeszczach. Piastowała je aż do 2005 roku, gdy zgłosiła akces do PO, jednak ostatecznie wstąpiła do PiS. Wiceprezesem partii została w lipcu 2010 roku, z powodzeniem zabiegała o reelekcję, a już kilka lat później zajęła jedno z najwyższych stanowisk w państwie - została prezesem Rady Ministrów. Podczas swojej kadencji była ostro krytykowana zarówno przez obywateli, jak i polityczną opozycję, a główną i najczęściej wypominaną jej kwestią było jej niezdecydowanie i brak wyrazistości. Po kompromitującym odejściu ze stanowiska kobieta zajęła fotel wiceprezesa Rady Ministrów oraz przewodniczącego Komitetu Społecznego Rady Ministrów, co sprowadziło na nią kolejną falę krytycznych komentarzy, nikt bowiem nie wie dokładnie, jakie obowiązki dokładnie do niej należą i za co otrzymuje pensję. Jakby tego było mało, internauci zdecydowali się właśnie na wyjątkowo okrutne posunięcie - bez litości wyśmiali syna polityk, który jest księdzem.

Beata Szydło wraz synem zaatakowana przez internautów

Beata Szydło nie od dzisiaj jest obiektem kpin internautów, którzy niezwykle upodobali sobie byłą premier. Świetnie nadaje się do tworzonych przez nich śmiesznych obrazków królujących w mediach społecznościowych, a jej wypowiedzi dostarczają wielu kolejnych tematów do drwin. Do tej pory jednak takie ataki były zabawne i w głównej mierze opierały się na samej kobiecie - tym razem jednak stało się inaczej. Internauci poszli o krok dalej i postanowili w swoich żartach powiązać kontrowersyjną karierę polityczną kobiety oraz postać jej syna Tymoteusza będącego księdzem w diecezji bielsko-żywieckiej. Wszystko zaczęło się od zdjęcia matki z mężczyzną w habicie, które ktoś opatrzył podpisem "Gdy jako jedyna w partii nie załatwiłaś dziecku roboty".

Okrutne słowa i obelgi

Zabawny obrazek natychmiast rozpowszechnił się w internecie, lecz tym razem internauci tak szybko mu nie odpuścili. Natychmiast pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy, a niemalże wszystkie z nich negatywne i obraźliwe - skierowane w stronę partii PiS, Beatę Szydło, a nawet samego Tymoteusza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - A właśnie że załatwiła, Jeszcze ze dwie kadencje PISu i będzie najjaśniejszą ekscelencjom albo nawet papieżem - pisze internauta. - Jaką musiała być matką/kobietą skoro syn wolał iść na księcia? - pyta krytycznie kolejny. - Darmozjady żyjące na nasz koszt. Ona żre prosto z Koryta, on poprzez fundusz kościelny - ostro krytykuje kolejna osoba. Beata Szydło Fot. Facebook/Tygodnik NIE
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  2. Anna Lewandowska w ciąży?! Komentarz gwiazdy NIE pozostawił wątpliwości
  3. Ludzie Ziobry zniszczą życie aktora Barw Szczęścia. Następne lata ma spędzić poniżany w więzieniu
  4. Myślał, że kamery go nie złapią?! Kaczyński naprawdę pokazał to posłance
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  6. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  7. PiS poddaje się ws. wojny o sądy?! Ujawniono ustępstwa na jakie zgodził się Kaczyński
Następny artykuł