Beata Szydło odchodzi z polskiej polityki

Beata Szydło odchodzi z polskiej polityki

Odkąd przestała być premierem, jest stanowczo mniej widoczna w polityce. Mimo to, Polaków interesuje co dalej jej karierą. Okazuje się, że w tej sprawie nie ma już wątpliwości. Profesor Krasnodębski, bliski współpracownik Kaczyńskiego i wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego zapowiedział, że Szydło odchodzi z Polskiej polityki.

W rozmowie z radiem RMF FM prof. Zdzisław Krasnodębski ujawnił coś, czego mimo wszystko się nie spodziewaliśmy. Beata Szydło najpierw przestała być premierem, a teraz zupełnie zniknie z polskiej polityki. Chociaż zniknie z polskiej polityki, to wcale nie oznacza, że zupełnie zakończy swoją karierę polityczną. Przeciwnie, Beata Szydło dopiero zaczyna i zamierza się bardzo w tej dziedzinie rozwijać. Jak bez ogródek stwierdził Krasnodębki, PiS wyśle Beatę Szydło do Parlamentu Europejskiego.

Beata Szydło odejdzie z polskiej polityki

Życzę premier Szydło, żeby była naszym Spitzenkandidat [do Parlamentu Europejskiego]. O ile wiem, chyba nie jest to tajemnicą, a nawet jeżeli jest, to dzisiaj ją ujawnię. Słyszałem, że z listy krakowskiej – powiedział na antenie radia RMF FM wiceszef PE prof. Zdzisław Krasnodębski. Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się pod koniec maja 2019 roku. Tym razem z pewnością przyciągną uwagę większej liczny obserwatorów. Startować w nich, według nieoficjalnych informacji, mają jeszcze Bronisław Komorowski i Ewa Kopacz. Beata Szydło i Ewa Kopacz już kiedyś walczyły o stanowisko premiera Polski. Czyżby znowu czekało je starcie? Według prof. Krasnodębskiego byłoby ono niezwykle ciekawym zjawiskiem na europejskiej scenie politycznej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażeni lekarze ostrzegają Kaczyńską: Twoje dziecko może być źle rozwinięte
  2. Co NAPRAWDĘ stało się w kopalni Zofiówka? Wstrząsające informacje
  3. Maciej Zakościelny BANKRUTEM?! Nie uwierzysz, jak zarabiał na chleb
  4. Wałęsa chce, żeby Kaczyński wyzdrowiał. Ujawni prawdę o przeszłości w SB
  5. „Polityka PiS współgra z celami Rosji”! Powołano Konferencję Ambasadorów RP
Źródło: natemat.pl Następny artykuł