Beata Szydło modli się do Boga. Jest zdruzgotana
Marcin Owczarek - 9 Grudnia 2018

Beata Szydło modli się do Boga. Jest zdruzgotana

Beata Szydło jest naprawdę zdruzgotana po ostatniej przykrej dla niej wiadomości. W tym momencie modli się do Boga, gdyż nie widzi już innego wyjścia. Była premier będzie bardzo ubolewać z tego powodu.

Beata Szydło przeżywa ostatnio naprawdę ciężkie chwile. Wiadomość, jaka do niej dotarła, podłamała ją i zdruzgotała. Wielu polityków PiS ma teraz ciężki okres. Również była premier rozpacza po takiej stracie. Jesteśmy po zjeździe Prawa i Sprawiedliwości. Konwent, na którym poruszono bardzo ważne sprawy dla całej partii i jej przyszłości trwał dwa dni. Jarosław Kaczyński poruszył tam takie tematy jak walka z opozycją, wybory oraz wypowiedzi w mediach. W sobotę dotarła do zebranych bardzo smutna informacja.

Śmierć polityk PiS

8 grudnia 2018 roku zmarła jedna z działaczek PiS Jolanta Szczypińska. Od lat jest zasłużoną działaczką partii i cieszyła się szacunkiem nawet wśród opozycji. W latach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej była znaną opozycjonistką. W swoim rodzinnym Słupsku tworzyła struktury "Solidarności" i było w jej sprawie toczone postępowanie karne, ale na mocy amnestii umorzono je. Kilkukrotnie zasiadała na ławach sejmowych, ale również dwa razy ubiegała się o mandat w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Za każdym razem bezskutecznie. Przed karierą polityczną była pielęgniarką. Z opowiadań jej bliskich bardzo lubiła ten zawód i ceniła sobie swoją pracę. Niestety polityk PiS zmarła w wyniku powikłań po ciężkiej operacji urologicznej. Była hospitalizowana kilka razy. Wcześniej walczyła z chorobą nowotworową, która osłabiła jej organizm, ona jednak nie poddawała się do samego końca.

Beata Szydło rozpacza po stracie

Wszyscy politycy Prawa i Sprawiedliwości wspominają zmarła Jolantę Szczypińską w ciepłych słowach. Można usłyszeć ich wypowiedzi w mediach, a niektórzy swój smutek i żal wyrażają w Internecie. Do takich osób należy była premier Polski Beata Szydło. Jest całkowicie zdruzgotana tą informacją. Niestety, nie pozostało jej nic innego, jak modlić się za duszę zmarłej koleżanki z partii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
Beata Szydło na swoim Twitterze wyraziła smutek i ubolewanie z powodu śmierci polityk z PiS. Napisała tak: - Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci...Odpoczywaj w pokoju Jolu - napisała Beata Szydło. Wiadomo powszechnie, że była premier jest wierzącą osobą. To wielki cios dla całej partii i tragedia, którą przeżywa każdy z osobna.beata szydło Screen TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz nie chce dłużej tego ciągnąć. Ma dość, to koniec
  2. Kaczyński myślał, że kamery go nie nagrywają! Wyciekły tajne instrukcje dla posłów
  3. Posłanka PiS zmarła wczoraj w szpitalu. Wyjątkowo okrutne komentarze internautów, ręce opadają
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
KościółKsiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jawCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News