Szydło wyszła do ludzi. Doszło do bezpośredniej konfrontacji z KOD

Szydło wyszła do ludzi. Doszło do bezpośredniej konfrontacji z KOD

Beata Szydło z okazji inauguracji nowego roku szkolnego postanowiła uczestniczyć osobiście w wydarzeniu. Wybrała Szkołę Podstawową nr 1 w Pcimiu. W tym roku postanowiła złożyć życzenia powodzenia w wynikach uczniom szkoły. Publiczne przemówienie przerwali członkowie Komitetu Obrony Demokracji, którzy odnieśli się do łamania przez PiS prawa.

Beata Szydło postanowiła znów zwrócić na siebie uwagę opinii publicznej. Jednocześnie, jako wicepremier, chciała spotkać się z mieszkańcami Pcimia, by życzyć uczniom tamtejszej szkoły podstawowej sukcesów w nauce. Podczas obchodów inauguracji roku szkolnego jej obecność wzbudziła ogromne emocje. Uczestniczący w spotkaniu członkowie KOD-u postanowili wykrzyczeć byłej premier, co sądzą o jej decyzjach i rządach.

Beata Szydło przekrzyczana przez KOD. Co się wydarzyło w Pcimiu?

Około 20 uczestników z Komitetu Obrony Narodowej postanowiło zagłuszyć przemówienie byłej premier. Pojawiły się hasła: "szkoła wolna od polityków" oraz "Konstytucja". Bezpośrednia konfrontacja z przeciwnikami PiS-u musiała być dla Szydło trudnym momentem. Mimo wszystko, wicepremier wyszła do protestujących i w bezpośredniej konfrontacji odniosła się do ich zarzutów. Obok krzyków w stronę Szydło, pojawiły się także odgłosy wuwuzeli oraz orkiestry puszczanej z głośników. Z głośników odtwarzano także fragment przemówienia byłej premier, która kilka miesięcy temu broniła ministrów, którzy dostali i przyjęli bajecznie wysokie nagrody. Całość, tworzyła nieprzyjemną atmosferę, której ofiarami były... obecne dzieci. Podczas konfrontacji z uczestnikami Beata Szydło poprosiła obecnych o przełożenie dyskusji na moment, w którym zakończą się oficjalne obchody inauguracji roku szkolnego. Spokojny ton wicepremier świadczył o tym, iż nie przejęła się obecnymi uczestnikami wiecu. - To są niegrzeczni dorośli, widocznie szkoły, do których chodzili nie dały im dobrego wychowania - dodała zirytowana Beata Szydło. Coraz częściej politycy PiS stykają się z protestami podczas przemówień. Nie dziwi więc fakt, że przeciwnicy rządu postanowili skorzystać z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Beata Szydło skorzystała również z okazji, aby podczas swojego wystąpienia wspomnieć o sukcesie PiS, jakim była reforma edukacji. Nie wszyscy się jednak z nią zgodzili.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda ma kłopoty. Kobieta została spoliczkowana za sprzeciw wobec PiS-u
  2. Rok szkolny 2018 2019. Kiedy ferie w 2019? Przerwy świąteczne w 2018
  3. Wielka konferencja Morawieckiego! 2,5 miliona polskich rodzin dostanie dodatkowe pieniądze
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News