Szydło może mieć kłopoty w Parlamencie Europejskim. Usłyszała pytanie po angielsku i nie wiedziała gdzie ma się podziać (WIDEO)

Szydło może mieć kłopoty w Parlamencie Europejskim. Usłyszała pytanie po angielsku i nie wiedziała gdzie ma się podziać (WIDEO) Źródło: wikipedia/photo_claude_troung-ngoc/

Beata Szydło w ostatnim czasie usłyszała skierowane w swoją stronę pytanie, jednak nie w ojczystym języku. Pytanie sformułowane było po angielsku, co bardzo ją zaskoczyło. Posłanka zupełnie nie wiedziała, co ze sobą zrobić.

Beata Szydło nie kryje się z faktem, że język angielski nie szczególnie jest jej mocną stroną. Nie wstydziła się także przyznać, że chce się podszkolić i to jak najszybciej. W ostatnim czasie miała idealną okazję do tego, by pochwalić się, czy rzeczywiście podjęła już kroki w celu nauki obcego języka. Niestety, Szydło nie zaprezentowała się z najlepszej strony, co może przynieść jej niemałe kłopoty.  

Beata Szydło nie radzi sobie z angielskim 

Jak wszyscy dobrze wiemy, w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych, a szczególnie angielskiego, jest niezwykle ważna. Jest to istotna w wielu przypadkach kwestia, tym bardziej, gdy zasiadamy w rządzie państwa i niejednokrotnie możemy mieć okazję do konwersacji z obcokrajowcem, która najczęściej przebiega właśnie po angielsku.  

Beata Szydło nie kryła nigdy faktu, że nie najlepiej radzi sobie z językiem angielskim, jednak jest zdeterminowana, by to zmienić. Jakiś czas temu podczas rozmowy w radiu wyjawiła, że ma poważne plany co do jego nauki i nie zamierza z tym dłużej zwlekać.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielka wpadka Szydło 

W ostatnim czasie wiceprezes PiS miała idealną okazję do tego, by pokazać wszystkim, że nie jest gołosłowna i naprawdę rzetelnie uczy się angielskiego. Podczas konferencji prasowej Szydło usłyszała dwa pytania w tymże języku. Ku zaskoczeniu wszystkich, na jej twarzy pojawiło się wielkie zakłopotanie i ta chcąc zgrabnie wybrnąć z całej sytuacji, postanowiła subtelnie pominąć jedno pytanie, a na drugie dopowiedzieć tylko po polsku. Dziennikarz, chcąc uzyskać odpowiedź, zapytał ponownie, jednak tym razem w ojczystym języku byłej premier. 

Niewykluczone, że przez swój brak znajomości tak istotnego języka, Szydło może mieć niemałe problemy w PE. Większość jej kolegów zna angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym, a jak widać ona ma problem nawet ze zrozumieniem pytania. Nagranie z całego zdarzenia trafiło do sieci, gdzie spotkało się z drwinami ze strony internautów.  

  1. Skandaliczne zachowanie znanej posłanki! Walczy o prawa zwierząt, a sama oddała psy do schroniska. Jej wytłumaczenie jest ŻENUJĄCE!
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie
  4. Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać ogromne pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  7. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: NATEMAT

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu