Afera na spotkaniu z Szydło! Obywatele nie mieli dla niej litości

Afera na spotkaniu z Szydło! Obywatele nie mieli dla niej litości

Beata Szydło pomimo utraty pozycji premiera nie znika z politycznego firmamentu. Obecnie sprawuje ona stanowisko wicepremiera i przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów. Szydło jest bardzo aktywna realizując bardzo wiele spotkań z obywatelami. Podczas jednego z nich doszło do ostrej wymiany zdań z jej przeciwnikami politycznymi.

Beata Szydło cały czas pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Była premier gości zarówno na dużych wydarzeniach, takich jak forum ekonomicznym w Krynicy Zdrój, jak i na mniejszych. Jednym z nich było rozpoczęcie roku szkolnego w Pcimiu, na którym doszło do przepychanek słownych z opozycją.

Beata Szydło: afera na spotkaniu

Beata Szydło była gościem podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 w Pcimiu. Wicepremier przemawiała podczas połączonej uroczystości Szkoły Podstawowej 1 im. Królowej Jadwigi i Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II. W ramach swojego przemówienia była premier nie omieszkała odnieść się do dokonań rządu. - Dzisiaj rozpoczyna się rok szkolny, w którym rodzice mogli podjąć decyzję, czy chcą posłać do szkoły swoje sześcioletnie dzieci, czy też nie. Dotrzymaliśmy słowa - powiedziała do zgromadzonych. Na wystąpieniu Beaty Szydło nieoczekiwanie pojawiła się ok. dwudziestoosobowa grupka przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji. Skandowali oni hasła "konstytucja" i "Szkoła wolna od polityków". Przeciwnicy Beaty Szydło próbowali również zagłuszyć wystąpienie orkiestry korzystając w wuwuzeli. Nie zabrakło również transparentów z napisem "Żegnaj szkoło". - Chcemy pozdrowić naszych gości z Krakowa, cieszymy się, że zaszczyciliście państwo dzisiaj tę piękną uroczystość w Pcimiu, ale proszę państwa, żebyście jeszcze chwilę wytrzymali - powiedziała do manifestujących Beata Szydło. - Dzieci rozpoczną rok szkolny, a potem my dorośli możemy ze sobą spokojnie porozmawiać - dodała.

Nauczyciele z Pcimia bronią Beaty Szydło

Jak podaje jeden z internautów, którego dziecko uczestniczyło w tej uroczystości, nauczyciele bardzo szybko zabrali stanowisko w sprawie manifestacji. - Pozdrowienia dla "faworyzujących PiS" nauczycieli z Pcimia zabraniających patrzeć w stronę protestujących z KOD pod groźbą uwagi do dziennika! Nauczyciele wstyd! Jak śmiecie zabraniać dzieciom PATRZEĆ! - skomentował zaistniałą sytuację internauta. - Nie macie żadnego prawa odbierać dzieciom prawa do wyrażania własnych poglądów i myśli - zaapelował w internecie ojciec jednego z uczniów. ZOBACZ TAKŻE
  1. Rydzyk naprawi prokuraturę? Zdumiewający pomysł polityka PiS
  2. Andrzej Duda wywołał skandal! Oburzająca reakcja prezydenta
  3. Polityk PiS zdradził jaki prywatnie jest Kaczyński. Takiego go nie znacie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News