Beata Szydło nie dotarła na wieczór wyborczy PiS. Jarosław Kaczyński natychmiast wyjawił prawdę

Beata Szydło nie dotarła na wieczór wyborczy PiS. Jarosław Kaczyński natychmiast wyjawił prawdę Źródło: .

Beata Szydło nie dotarła na wieczór wyborczy PiS. Prezes Kaczyński natychmiast wyjaśnił wszystkim powód jej absencji.

Beata Szydło nie towarzyszyła swoim kolegom z partii podczas wieczoru wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. Prezes Kaczyński szybko wyjaśnił przyczynę takiego stanu rzeczy. 

Beata Szydło nie pojawiła się na wieczorze wyborczym

Na wieczorze wyborczym PiS nie mogło oczywiście zabraknąć prezesa ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego, który zabrał głos od razu po ogłoszeniu wyników wyborów na podstawie sondażu exit poll. Zaraz po prezesie PiS na scenę wszedł premier Mateusz Morawiecki, który obiecał Polakom wiele dobrego. Wśród oficjeli zabrakło jedynie Beaty Szydło. Kaczyński wyjawił prawdę dotyczącą jej absencji.

Kaczyński usprawiedliwił Beatę Szydło

Większość znanych postaci ze świata polityki pojawiła się na wieczorach wyborczych swoich partii. Prawo i Sprawiedliwość nie dotarło jednak w komplecie. Beata Szydło nie zjawiła się w miejscu, w którym jej ugrupowanie obecnie świętuje zwycięstwo w pierwszym sondażu po wyborach parlamentarnych. Prezes Kaczyński usprawiedliwił nieobecność byłej premier.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazało, Beata Szydło utknęła w korku, przez co nie dotarła na czas na wieczór wyborczy partii Prawa i Sprawiedliwości. Prezes Kaczyński od razu usprawiedliwił swoją koleżankę i prosił, aby nie narodziły się żadne spekulacje i plotki na temat nieobecności byłej premier w tym ważnym dniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Na pewno Beata Szydło chciałaby towarzyszyć swoim kolegom z ugrupowania podczas tak ważnego wieczoru, jednak z przyczyn od niej niezależnych nie zjawiła się na czas. Prezes Jarosław Kaczyński podziękował wszystkim swoim wyborcom za oddane głosy, ale przyznał, że jednak jego ugrupowanie zasługuje na zdecydowanie lepszy wynik. O tym, jak ostatecznie rozłożą się głosy Polaków, dowiemy się za kilka dni po opublikowaniu oficjalnych informacji od PKW.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: Onet

Następny artykuł