Kolej na Szydło? Wykaz lotów byłej premier zostanie opublikowany

Kolej na Szydło? Wykaz lotów byłej premier zostanie opublikowany Źródło: YouTube - Telewizja Republika

Beata Szydło podczas pełnienia funkcji premiera miała okazję do dziesiątek podróży. Teraz okazuje się, że niedługo możemy doczekać się opublikowania wykazu jej lotów. Mówi o tym jeden z polityków.

Beata Szydło od kilku lat jest uważana za jedną z najważniejszych osób należących do Prawa i Sprawiedliwości. Jej rola w partii zaczęła znacznie się zwiększać, gdy w 2015 roku poprowadziła zwycięską kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Parę miesięcy temu po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, została premierem naszego kraju.

Mimo dymisji i obecnego pobytu w Brukseli, Beata Szydło nadal jest osobą, której bardzo lubią przyglądać się dziennikarze. W sieci pojawia się regularnie wiele informacji na temat byłej premier, która wciąż jest uznawana za bardzo ważną osobę w naszym państwie. Niedługo możemy doczekać się ujawnienia wykazu jej lotów z poprzednich lat.

Beata Szydło może doczekać się publikacji wykazu jej lotów

O planach ujawnienia wykazu podroży, poinformowała sama posłanka do Parlamentu Europejskiego, która ogłosiła plany swojej partii w mediach społecznościowych. Wiele osób domagało się przedstawienia tego typu dokumentów po tym, jak kilka dni temu w Internecie znalazły się opisane bardzo szczegółowo, wszystkie podróże Mateusza Morawieckiego, .

Niektórzy podejrzewali, że była premier również mogła nadużywać swojej władzy i decydować się na niepotrzebne wojaże lub zabierać na pokład samolotu rodzinę. Zdecydowana chęć byłej premier do opublikowania dokumentów świadczy jednak o tym, że najprawdopodobniej nikt nie dopatrzy się w nich niczego, co mogłoby wywoływać jakiekolwiek kontrowersje.

Beata Szydło jest kontrolowana przez dziennikarzy

Obietnicę ujawnienia dokumentów przewozowych najważniejszych polityków złożył szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk i póki co wywiązuje się ze swoich planów. Informacje o przelotach Mateusza Morawieckiego są już w Internecie, natomiast wszelkie kwestie związane z Beatą Szydło mają zostać wyjaśnione w ciągu kolejnych kilku dni.

Dzisiaj grzeje: 1. Poza paleniem to najczęstsza przyczyna nowotworów. Szokujące informacje, nikt się tego nie spodziewał
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zbieramy dokumenty. Są ich setki. Niestety przez to, że do tej pory, od 2011 roku, odpowiedzialność za organizację lotów najważniejszych osób w państwie była rozmyta, to nie ma jednego miejsca, jednej listy, gdzie te wszystkie dane byłyby zgromadzone - przekonywał Michał Dworczyk na jednej z konferencji prasowych, odnosząc się do czasów rządów Platformy Obywatelskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

źrodło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News