Przyłapali Beatę Szydło na radosnych pląsach. Tańczyła, jak jej zagrali

Przyłapali Beatę Szydło na radosnych pląsach. Tańczyła, jak jej zagrali Źródło: Screen/Telewizja Republika

Beata Szydło znów stała się głównym tematem dyskusji, a wszystko za sprawą chwilowej frywolności. Zawsze opanowana polityk dała się ponieść emocjom i zaprezentowała swoje taneczne umiejętności. Wszystko zostało nagrane.

Beata Szydło przez lata swojej politycznej działalności dała się poznać rodakom jako opanowana, powściągliwa kobieta. Zawsze elegancko ubrana i raczej rzadko pozwalająca sobie na uśmiech, była premier z pełną powagą i zaangażowaniem podchodziła do wszystkiego, czego się podjęła. Na licznych spotkaniach z rodakami rozważnie dobierała słowa i dbała o idealną prezencję. Tym razem pokazała zupełne zaprzeczenie wizerunku, który stwarzała przez wiele lat. Szydło dała się ponieść emocjom i z uśmiechem na ustach pokazała, że potrafi tańczyć. 

Roztańczona Beata Szydło przyłapana na radosnych pląsach 

W minioną niedzielę Szydło udała się do kilku miejscowości, gdzie spędziła trochę czasu z wyborcami. W każdym z miejsc polityk była odpowiednio goszczona, a nawet zapraszana do wspólnego posiłku, z czego nie omieszkała skorzystać. Wciąż jednak starała się zachować odpowiednią postawę. 

Wszystko uległo diametralnej zmianie, gdy wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości udała się do miejscowości Prząsław, gdzie mieszkańcy hucznie ją przywitali. Kobiety z Koła Gospodyń Wiejskich zadbały o odpowiednią oprawę muzyczną i w ludowych strojach zachęcały polityk do wspólnych śpiewów i zabawy. Sporym zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy jedna z pań poprosiła Szydło do tańca, a ta rzeczywiście pląsała jak jej zagrali. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Była premier nie potrafiła odmówić, dlatego od razu dała się poprowadzić wesołej gospodyni. Polityk zaprezentowała swoje taneczne umiejętności, których jak dotąd nie mieliśmy okazji zobaczyć. Ku uciesze internautów wszystko zostało nagrane, a trwający blisko 30 minut filmik został opublikowany na facebookowym profilu Radia Kielce. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał

2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca 

Wideo stało się prawdziwym hitem, a użytkownicy portalu chętnie go między sobą przesyłają, nie odmawiając sobie przy tym krótkiego komentarza. Jak nietrudno się domyślić, opinie bywają różne, a taki widok z pewnością na długo zapadnie im w pamięć. Niewykluczone, że nieprędko będziemy mogli znów zobaczyć roztańczoną Szydło. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jaja masowo wycofywane ze sklepów. GIS ostrzega: SĄ SKAŻONE!
  2.  Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: facebook

Następny artykuł