Szydło wdała się publicznie w ostrą pyskówkę. "To co robi, jest żałosne"

Szydło wdała się publicznie w ostrą pyskówkę. "To co robi, jest żałosne" Źródło: Wikimedia Commons/Piotr Tracz

Beata Szydło wdała się w słowną przepychankę na portalu społecznościowym. Spór dotyczył kampanii wyborczej opozycji. Była premier otwarcie i dosadnie skrytykowała Bartosza Arłukowicza.

Beata Szydło nie przebierała w słowach na Twitterze. TVP wyemitowało materiał, w którym zasugerowano, że Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej, wyśmiewa się z wyborców PiS. Podane wiadomości okazały się manipulacją, o czym poseł PO poinformował na Twitterze. Była premier nie wytrzymała i skomentowała całą sytuację.

TVP zmanipulowało materiał opozycji

Politycy PO przechadzali się przez Węgrów, spotykając się twarzą w twarz ze swoimi wyborcami. W pewnym momencie Bartosz Arłukowicz zapytał jednego z mieszkańców, czy "nie jest jednym z najzagorzalszych wyborców PiS". Pan Andrzej odpowiedział posłowi "A daj pan spokój".

TVP nie mogło przegapić takiej sytuacji. Wyemitowało materiał, w którym stwierdzono, że politycy PO wyśmiewają się z wyborców. Reakcja Bartosza Arłukowicza była szybka - pokazał film, w którym podaje rękę panu Andrzejowi. W rzeczywistości mężczyzna nie był nawet wyborcą PiS.

Beata Szydło wdała się w słowną przepychankę na Twitterze

Post Arłukowicza udostępnił dziennikarz Wojciech Szacki i to dzięki temu zauważyła go Beata Szydło. Nie omieszkała go skomentować.

- Pana to bawi Panie Redaktorze? Przecież to, co robi Arłukowicz jest żałosne i Pan o tym wie - napisała była premier RP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Do dyskusji włączyła się Barbara Nowacka z Zjednoczonej Lewicy, która towarzyszyła Arłukowiczowi w spotkaniu z wyborcami w Węgrowie. Oczywiście wzięła swojego kolegę w obronę.

- To, co wy zrobiliście panu Andrzejowi, było żałosne. Warto przeprosić go za manipulacje! [...] Trollować może umiecie, z dobrym rządzeniem słabo - skomentowała Nowacka.

Ta odpowiedź sprowokowała dyskusję obu działaczek politycznych, które wzajemnie licytowały się na zarzuty dotyczące prowadzonej polityki. Słowną przepychankę mogli jawnie obserwować użytkownicy Twittera.

- Niech Pani zapyta Polaków, jak się im teraz żyje. Mniej PR a więcej normalności proponuję. A tak na marginesie, dziwię się Pani, że tak łatwo daje się manipulować PO. Szkoda! Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam - skwitowała Beata Szydło.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony  

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News