Beata Szydło już nie ubiera się grzecznie. Wróciła w wielkim stylu z zaskakującą metamorfozą

Beata Szydło już nie ubiera się grzecznie. Wróciła w wielkim stylu z zaskakującą metamorfozą Źródło: Screen/ YouTube/ Telewizja Republika

Beata Szydło, jako premier, przyzwyczaiła obserwatorów polskiej sceny politycznej do pewnego stylu ubioru, którego nie zmieniała. Okazuje się, że nowe miejsce zamieszkania, to nie tylko nowe wyzwania, ale także nowy image. Beata Szydło powróciła w zaskakującym stylu.

Beata Szydło od kilku miesięcy pracuje w Brukseli, dlatego rzadziej pojawia się w polskich mediach. Gdy regularnie występowała na pierwszej linii frontu polskiej polityki, obserwatorzy mogliby przysiąc, że zawsze wyglądała tak samo. Charakteryzował ją stonowany, bezpieczny styl ubioru, a jej broszki stały się niemal legendarne. Tymczasem okazuje się, że w Belgii Beata Szydło pokazuje zupełnie nowy styl.

Beata Szydło wraca w nowym stylu. Kompletna odmiana

Zdjęcia Beaty Szydło w nowym stylu pojawiły się na Twitterze. Dobrze, że ktoś podpisał, iż chodzi o byłą premier, gdyż zapewne znajdzie się wiele osób, które nie rozpoznałyby jej na fotografiach. Europosłanka PiS wygląda kompletnie inaczej, niż przyzwyczaiła do tego Polaków. To już nie grzeczna garsonka, a buntownicza skórzana kurtka. 

Przez lata swojej politycznej kariery Beata Szydło kojarzyła się z jednym: stonowanym, grzecznym strojem. Zawsze wyglądała tak samo - garsonki, zazwyczaj ciemne, białe bluzki i broszki. Nawet, gdy postawiła na kolor, nie było to nic rewolucyjnego. A i to zdarzało się nieczęsto.

Legendarne stały się broszki Beaty Szydło. Zawsze miała ozdobę przypiętą do klapy marynarki i dumnie ją prezentowała. Tym razem jednak broszki zabrakło. Ramoneska pozostała wolna od ozdób. Być może była premier chce tym podkreślić swobodę, z jaką czuje się w nowym miejscu? Nie da się ukryć, że przeprowadzka do Brukseli okazała się nie tylko nowym wyzwaniem zawodowym, a okazją do całkowitej metamorfozy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie do poznania. Stylista chwali nowy styl

Beata Szydło została przyłapana w czarnej skórzanej kurtce i jasnych dżinsach. To całkowite przeciwieństwo dotychczasowego stylu, tą kreacją nie pogardziłyby zbuntowane nastolatki. Nowa wersja Szydło imponuje też ekspertowi "Super Expressu", projektantowi mody Danielowi Jacobowi Dalemu.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

- W końcu jakaś zmiana w polityce na lepsze. Tym razem Beata Szydło odstawił na bok tak wiele razy widziane garsonki i postawiła na rockowy styl. Skórzana klasyczna kurtka i spodnie dżinsowe pasują naszej premier jak ulał. Mam nadzieję, że nowy styl Beaty Szydło zagości u niej już na stałe.  A i może czas odstawiać garsonki w kąt i pomyśleć o ładnych sukienkach w ciekawe wzory i modne kolory? Pani Beato, wiemy ze chcieć to móc! - mówi stylista.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Super Express

Następny artykuł