Brat chciał zniszczyć Beatę Kozidrak. Po jego śmierci ujawniono wstrząsającą prawdę

Brat chciał zniszczyć Beatę Kozidrak. Po jego śmierci ujawniono wstrząsającą prawdę Źródło: screen youtube.com/Uwaga! TVN

Beata Kozidrak wciąż nie doszła do siebie po nagłej śmierci brata. Teraz na światło dzienne wyszły szokujące plany Jarosława Kozidraka, o których jego siostra nie miała pojęcia. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Nagła śmierć współzałożyciela legendarnego zespołu Bajm Jarosława Kozidraka wstrząsnęła całą Polską. Jego młodsza siostra, z która tworzył przez lata cały czas nie może uwierzyć w to, co się stało. Ich relacje na przestrzeni lat uległy drastycznym zmianom, ponieważ przez pewien czas nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Media donosiły o poprawie ich relacji tusz przed śmiercią artysty, jednak teraz na jaw wyszły zaskakujące informacje pokazujące, że Jarosław Kozidrak chciał zniszczyć swoją siostrę.

Beata Kozidrak: brat chciał zniszczyć jej karierę

Beata Kozidrak wraz ze swoim bratem i Andrzejem Pietrasem stworzyli Bajm. Przez wewnętrzne konflikty Jarosław Kozidrak odszedł z grupy, w której był gitarzystą oraz autorem wielu popularnych piosenek. Ich relacje bardzo na tym ucierpiały i dopiero po latach, gdy wokalistka się rozwiodła, udało im się na nowo porozumieć. Beata niestety nic nie wiedziała o planach brata, który za jej plecami szykował własny nowy projekt, który miał zdetronizować Bajm. Wraz z Pietrasem chciał reaktywować zespół w jego dawnej stylizacji muzycznej, ale bez swojej siostry. Obaj chcieli stworzyć konkurencję dla Beaty, której nie mogłaby pokonać. O wszystkim poinformował syn nieżyjącego artysty w wywiadzie na "Super Expressu". - Słyszałem od taty, że mieli takie plany i nad tym wspólnie pracowali. Ojciec wciąż komponował i miał masę piosenek w klimacie dawnego Bajmu. (...) Osobiście przestrzegałem tatę przed tym, bo uważałem, że to nie fair wobec siostry, ale on decydował dla kogo i z kim pracuje - mówił Marcin Kozidrak. Beata Kozidrak dopiero teraz dowiedziała się, co planował jej brat, całe przedsięwzięcie utrzymywał w ścisłej tajemnicy. Piosenkarka nie spodziewała się, że może ją spotkać tak potężny cios ze strony dwóch bliskich osób. Bez wątpienia jest to dla niej ogromny szok i na długo zapamięta to, jak chciał ją potraktować brat we współpracy z byłym mężem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje 133 polityków. Zabójcze żniwo kampanii wyborczej
  2. Narzeczony Violetty Villas nie przebierał w słowach! Zwyzywał artystów z Opola
  3. Jest źle z Piotrem Bałtroczykiem! Niepokojące doniesienia
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News