Tragicznie smutne święta Beaty Kozidrak. Nagła śmierć zmieniła wszystko
Karol Zaborowski - 23 Grudnia 2018

Tragicznie smutne święta Beaty Kozidrak. Nagła śmierć zmieniła wszystko

Beata Kozidrak właśnie przygotowuje się do świąt w swoim warszawskim mieszkaniu. Niestety będzie to dla niej bardzo trudny okres, zwłaszcza że w tym roku pożegnała swojego brata.

Beata Kozidrak jest wokalistką legendarnego zespołu Bajm, którego przeboje zna dosłownie każdy. Wokalistka bardzo ciężko przeżyła śmierć swojego brata, który był dla niej prawdziwym przyjacielem. Niestety podczas świąt w jej domu zabraknie go przy wigilijnym stole, a z tej okazji spotka się przy nim cała rodzina. Nie zabraknie również seniorki rodu, która specjalnie przyjedzie do swojej córki z domu seniora. Jednak z przybyciem mamy wokalistki pojawia się pewien problem.

Beata Kozidrak trzyma to w tajemnicy

Jarosław Kozidrak był współzałożycielem zespołu Bajm oraz autorem wielu przebojów tej grupy. Dzięki temu jego spuścizna pozostanie z nami na zawsze, a jego geniusz muzyczny nigdy nie zostanie zapomniany. Informacja o jego śmierci była ogromnym zaskoczeniem dla całej rodziny oraz fanów. Beata dowiedziała się o tym od swojej siostry, która do niej zadzwoniła, gdy wokalistka wracała z występu. Wciąż jest to dla niej bardzo trudny temat i grając piosenki brata, nadal zdarza się jej uronić łzę. - Był dla mnie przyjacielem, tym pierwszym, który pomagał mi w życiu - wyznaje piosenkarka. Teraz te bolesne wspomnienia powrócą, a na dodatek mama Beaty o niczym nie wie. Rodzina bała się poinformować seniorkę o tragedii, zważywszy na jej zły stan zdrowia. Jednak teraz podczas świąt kobieta na pewno będzie pytać, dlaczego jej syna nie ma wśród nich.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Syn zmarłego: "Dobrze, że babcia nie wie"

- Alicja do dzisiaj nie wie, że jej ukochany syn nie żyje. Informacja ta została zatajona w obawie o jej zdrowie - podaje "Na żywo". Również syn zmarłego muzyka uważa, że to dobrze, iż jego babcia nie wie o śmierci Jarosława Kozidraka. Jednak jej najbliżsi będą teraz postawieni w bardzo trudnej sytuacji. Możliwe, że będą musieli okłamać kobietę, chcąc dbać o jej zdrowie, ale prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. - Ciocia podjęła słuszną decyzję o tym, by nie informować jej o jego śmierci. Moja babcia to wspaniała osoba. Widziałem, jak dbała o tatę i jak bardzo go kochała - mówił syn muzyka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szczere wyznanie gwiazdora TVN o chorobie. Przytłaczające słowa
  2. Kaczyńska jak prawdziwa pani domu! Przygotowała nietypową potrawę świąteczną
  3. Gwiazda Przyjaciółek i Rodzinki.pl zdradziła wszystko! Będziecie w szoku
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News