kozidrak
Fot. YouTube/ TVN Series
Mikołaj Pilecki - 21 Grudnia 2018

Szokujące informacje ws. śmierci brata Kozidrak. Musiała to zrobić?

Beata Kozidrak przeżyła w tym roku niesamowitą tragedię. Jej brat i współzałożyciel Bajmu, Jarosław Kozidrak zmarł w wyniku powikłań chorobowych. Jego śmierć trzymana jest w tajemnicy przed najważniejszą dla gwiazdy osobą.

Beata Kozidrak jest dziś jedną z największych legend polskiego show-biznesu. Wokalistka należy do elitarnej grupy gwiazd, które pomimo upływu dekad, od kiedy zaczęły występować, zmiany systemu i napływu zachodnich trendów nie tracą na popularności. Pochodząca z Lublina gwiazda swoją wielką karierę rozpoczęła w 1978 roku w Bajmie, z którym występuje po dziś dzień. Zespół założyli jej brat i przyszły mąż Andrzej Pietras, z którym niedawno się rozwiodła. Nie przeszkodziło to jednak w dalszym koncertowaniu, choć chodziły słuchu o rozpadzie grupy i wyrzuceniu z niej Kozidrak. Ostatecznie odszedł sam Pietras. 58-letnia gwiazda przeszła wiele, lecz dopiero w tym roku jej dalsza kariera stanęła pod znakiem zapytania. Wszystko przez nagłą śmierć jej brata Jarosława, który w Bajmie także występował od samego początku.

O zgodnie nie wie mama muzyka

Mama Kozidraków, pani Alicja ma 90-lat i mieszka w luksusowym domu spokojnej starości. W tym roku Święta Bożego Narodzenia spędzi wraz z najbliższą rodziną. Niestety kobieta może doznać szoku w związku z zagadkowym brakiem przy wspólnym stole jej syna, Jarosława. Okazuje się, że rodzina nie powiedziała jej o jego śmierci, która nastąpiła już w czerwcu. - Alicja do dziś nie wie, że jej ukochany syn nie żyje. Informacja ta została zatajona w obawie o jej zdrowie - powiedział mediom przyjaciel rodziny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Sprawę skomentował także syn zmarłego muzyka. Mężczyzna uważa, że podjęto dobrą decyzję, a jej powodem był problemy zdrowotne jego babci. - Ciocia podjęła słuszną decyzję o tym, by nie informować jej o jego śmierci. Moja babcia to wspaniała osoba. Widziałem, jak dbała o tatę i jak bardzo go kochała. Za każdym razem, gdy babcia mówi do mnie "Jareczku", to płaczę. I ojcu i mnie dała wiele miłości - wyznał "Na żywo".

Beata Kozidrak straciła brata zdecydowanie zbyt wcześnie

Jarosław Kozidrak, gitarzysta Bajmu przez lata zmagał się z problemami zdrowotnymi. Chorował na cukrzyce, cierpiał na problemy z krążeniem i problemy z sercem. To właśnie to ostatnie schorzenie doprowadziło do jego przedwczesnej śmierci. Kozidrak zmarł 12 czerwca w rodzinnym Lublinie w wieku 63 lat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wicepremier w żałobie. Nie żyje jego bliski współpracownik
  2. W TVP poszaleli? Nie żyje 12 Polaków, winą obarczono przeciwników Kaczyńskiego
  3. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Jolanta KwaśniewskaJolanta Kwaśniewska właściwie o tym nie mówi. Sekrety byłej pierwszej damyCzytaj dalej
źródło: SE.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News