Nic dziwnego, że Kozidrak o tym milczała. Jej zmarły brat miał wstrząsający plan

Nic dziwnego, że Kozidrak o tym milczała. Jej zmarły brat miał wstrząsający plan

W połowie tego miesiąca Polskę obiegła informacja o nagłej śmierci legendy krajowej muzyki, Jarosława Kozidraka. Beata Kozidrak, której był bratem, milczała w sprawie jego wstrząsającego planu. Gwiazdor zamierzał powrócić na scenę z hukiem.

Multiinstrumentalista, który w 1978 roku został jednym z założycieli zespołu Bajm, zmarł nagle 12 czerwca w wieku 63 lat. Przyczyna śmierci artysty wciąż pozostaje nieznana. Pochowano go w grobie rodzinnym na lubelskim cmentarzu przy ul. Lipowej. - Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM – Jarosław Kozidrak. To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: Józek nie daruję Ci tej nocy, Nie ma wody na pustyni czy Dwa serca Dwa smutki - czytaliśmy wówczas na oficjalnym Facebookowym profilu Beaty Kozidrak. Dziś za pośrednictwem syna Jarosława dowiadujemy się, że legendarny artysta zanim zmarł, rozbudowywał swój wstrząsający plan, który miał uderzyć w jego własną siostrę. Okazuje się, że wbrew zapewnieniom relacje rodzeństwa wcale się nie poprawiały.

Beata Kozidrak odsunięta od Bajmu

Konflikt między Jarosławem a Beatą trwał latami. Niedawno jednak media ogłosiły, że ich relacje ulegają poprawie. Trudno jednak uwierzyć w to w świetle nowych faktów z ich życia, które wyjawił syn Jarosława Kozidraka. Wedle tego, co Marcin Kozidrak przekazał "Super Expressowi" Jarosław Kozidrak wraz z byłym mężem Beaty i również założycielem Bajmu, Andrzejem Pietrasem planowali reaktywację zespołu, w którym zabrakłoby wokalistki. Gitarzysta miał chcieć "zabrać Beacie Bajm". Jego plany przerwała niespodziewana śmierć. Nie wiadomo, na jakim etapie realizacji swoich założeń znajdował się muzyk na niedługo przed odejściem. - Słyszałem od taty, że mieli takie plany i nad tym wspólnie pracowali. Ojciec wciąż komponował i miał masę piosenek w klimacie dawnego Bajmu. (...) Osobiście przestrzegałem tatę przed tym, bo uważałem, że to nie fair wobec siostry, ale on decydował dla kogo i z kim pracuje - wyjawił Marcin Kozidrak. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kochała ją cała Polska. Dziś jest zapomniana
  2. Były mąż słynnej, polskiej piosenkarki nie wytrzymał. „Szantażowała, odcięła od dziecka”
  3. Styl Gwiazd – Małgorzata Socha
źródło: pomponik.pl Następny artykuł