Media się myliły. Prawda o Beacie Kozidrak wyszła na jaw

Media się myliły. Prawda o Beacie Kozidrak wyszła na jaw

Beata Kozidrak cały czas silnie przeżywa śmieć swojego starszego brata Jarosława Kozidraka. Po śmierci muzyka w mediach pojawiło się wiele spekulacji na jego temat jak i samej piosenkarki. Teraz na jaw wszyła prawda o Beacie Kozidrak.

Zespół Bajm dla wielu Polaków jest legendarną grupą muzyczną, której hity nigdy nie zostaną zapomniane. W tym roku zespół obchodzi swój jubileusz sceniczny, niestety wiąże się z ogromną tragedią, ponieważ Jarosław Kozidrak był współzałożycielem grupy, oraz skomponował wiele przebojów, które okazały się największymi hitami zespołu. Beata Kozidrak o śmierci swojego brata dowiedziała się, po swoim koncercie, który odbywał się w podwarszawskim Błoniu, gdy wracała właśnie do domu. Wtedy właśnie dostała telefon z Lublina, z którego dowiedziała się o śmierci Jarosława.

Beata Kozidrak: prawda o wokalistce

W karierze rodzeństwa Kozidrak w pewnym momencie nastąpił rozłam spowodowany przez męża wokalistki. Przez konflikt Jarosława Kozidraka i męża jego siostry dla muzyka zabrakło miejsca w zespole. Mąż Beaty Kozidrak pełnił wtedy role menadżera grupy, piosenkarka wzięła stronę małżonka, tracąc kontakt ze swoim bratem na bardzo długi czas. Ten konflikt między rodzeństwem był powodem doniesień mediów o tym, że Beata Kozidrak nie zdążyła pogodzić się ze swoim bratem przed jego śmiercią.

- Mówiło się, że to Pietras skłócił rodzeństwo, ale Jarek najwięcej żalu miał do siostry - twierdzi informator "Na Żywo".

Jednak według ustaleń "Na Żywo" prawda jest zupełnie inna, ponieważ rodzeństwu udało się pogodzić w momencie, gdy piosenkarka zdecydowała się odejść od swojego męża. Dowodem na ich pojednanie jest fakt, że Jarosław Kozidrak przyjął pod swój dach zarówno starszą jak i młodszą siostrę. Pokazuje to, jak bliskie relacje łączyło rodzeństwo pomimo kilkuletniej zwady i rozłąki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Syn Wałęsy ostro o ojcu w programie NA ŻYWO. Dziennikarkę zatkało
  2. Znienawidzona gwiazda TVN przerwała milczenie. Czuje się pokrzywdzona
  3. Watykan zapadł się ze wstydu. Jest wyrok, na który wszyscy czekali
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News