Beata Kozidrak wiedzie luksusowe życie? Zaskakująca reakcja gwiazdy

Beata Kozidrak wiedzie luksusowe życie? Zaskakująca reakcja gwiazdy Źródło: yt/Beata Vevo

Beata Kozidrak to żywa legenda. Jej występy są zawsze spektakularne a historia jej kariery wygląda jak jeden z amerykańskich filmów. Wiele osób uważa, że żyje w luksusach. Piosenkarka postanowiła zaskakująco odpowiedzieć na domniemania fanów.

Beata Kozidrak regularnie udostępnia w swoich mediach społecznościowych wspomnienia z wakacji. Te, nierzadko wyglądają na spektakularne. Gwiazda lubi luksusowe ubrania oraz biżuterię. W wywiadach przyznaje, jak wygląda jej "bogata" codzienność. Okazuje się jednak, że realia znacznie się różnią od spekulacji mediów.

Beata Kozidrak żyje w luksusach? Niesamowita odpowiedź gwiazdy

Kilkadziesiąt płyt, niezliczona ilość koncertów i bezsprzecznie status gwiazdy. Piosenkarka doczekała się swojego spektaklu, który opowiada o jej życiu. Kozidrak na scenie jest zawsze ekspresyjna i osobliwa, nic więc dziwnego, że jej dokonania postanowili podsumować na deskach teatru artyści ze Szczecina. W związku z premierą "Być jak Beata" wokalistka postanowiła zdystansować się wobec scenicznego wizerunku i odpowiedziała na kilka plotek, które określają jej status. W jednym z ostatnich wywiadów została zapytana, w jaki sposób odczytuje kreację sceniczną aktorów, którzy odgrywali dzieje kultowego zespołu Bajm. - Ja jestem bardzo spontaniczna i emocjonalna. Ci aktorzy musieli być często na moich koncertach, bo nawet tak jak ja poprawiali sobie co chwilę włosy. Udało im się oddać tę moją ekspresję - przyznała gwiazda w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski. Dziennikarz postanowił także zapytać o kulisy życia w luksusach, które zajmują niezliczoną rzeszę fanów Kozidrak. - Ja cały czas jestem tą dziewczyną z Lublina. Wychodzę na scenę i jestem zwierzęciem estradowym, ale w życiu codziennym jestem normalnym człowiekiem, który jest tak samo wrażliwy jak pan. Wszytko to, czego się dorobiłam, zdobyłam w sposób prawy - odpowiedziała Kozidrak. Wokalistka podczas oglądania spektaklu o swojej twórczości była świadkiem osobliwego momentu, podczas którego aktorzy przytaczali motyw jej "bogatego życia". Wtedy kobieta miała zareagować głośnym "Przesada!". Podczas wywiadu gwiazda odniosła się również do tego, w jaki sposób widzi swoją obecność na scenie. W jej ocenie, tym, co jej towarzyszyło od początku powstania Bajmu była ciężka praca. - To była nasza wspólna praca. To nie było tak, że dostałam coś za nic. To była moja ciężka praca, dlatego nie mam się czego wstydzić. A w głębi serca zawsze jestem tą Beatą, która coś w życiu przeżyła. Beatą, która pokazała ludziom, że z Lublina i każdego miasteczka można zrobić karierę. Że nie ma zamkniętych dróg. Tylko trzeba mieć osobowość. To nie może być powtórka czegoś, co już było - odpowiedziała dziennikarzowi kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kulisy kariery Beaty. Co powiedziała o swoim sukcesie?

W związku z premierą "Być jak Beata" piosenkarka postanowiła ujawnić kilka kulis ze swojego życia. Z pewnością jej wizerunek sceniczny jest charakterystyczny i należy zaznaczyć, że fani uwielbiają gwiazdę za jej szczerość i autentyczność. Co znaczy "Być jak Beata" zapytał dziennikarz diwę. - Powiem krótko: być sobą całe życie. Ja zaczynałam sama, zaczynałam w Lublinie. Byłam nikomu nieznaną dziewczyną. Ale dzięki marzeniom i ich wizualizacji można w życiu dokonywać naprawdę wspaniałych rzeczy. Można dojść do miejsca, w którym ja teraz jestem - odpowiedziała wzruszająco kobieta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zapisała się w historii jako gwiazda Big Brothera. Teraz mieszka w luksusach
  2. Dorota Wellman nie miała litości. Gwiazda DDTVN zmiażdżyła seksistowskiego pisarza
  3. To poszło na wizji DDTVN! Widzowie w pośpiechu zmieniali kanał
  4. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? On zdradzał ją z jej największą rywalką
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News