Beata Kozidrak zakończy karierę? "Zdecydowałam"

Beata Kozidrak zakończy karierę? "Zdecydowałam"

Beata Kozidrak to jedna z najbardziej popularnych artystek w Polsce ostatnich dekad. 4 maja obchodzi swoje 58. urodziny. Tego dnia została zasypana pytaniami dotyczącymi jej przyszłości i rozwoju jej kariery. Piosenkarka opowiedziała wprost o swojej decyzji.

Przy okazji skończenia 58 lat Beata Kozidrak w rozmowie z mediami wspomniała swoje początki w polskim show-biznesie. Artystka przypomniała, że po pierwszym koncercie musiała szybko wracać do rodzinnego miasta, by skończyć szkołę i zdać maturę. Od lat 80., czyli czasów, kiedy Kozidrak stawiała pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej, jej kariera szybowała coraz wyżej. Piosenkarka w końcu dorobiła się miana ikony muzyki rozrywkowej w Polsce.

Beata Kozidrak zakończy karierę?

W życiu każdego artysty i nie tylko, gdy dochodzi się do pewnego wieku, przychodzi jednak moment gdy trzeba zdecydować o przyszłości. O tym czy nadal ma się siłę i chęci na kontynuowanie ciężkiej pracy jaką jest podróżowanie przez setki kilometrów i koncertowanie non-stop. Nie wszyscy są w stanie wytrzymać takiego tempa i koniec końców decydują się na zakończenie kariery. - Zdecydowałam, że być na scenie to moje przeznaczenie i pracować w showbiznesie - powiedziała w rozmowie z mediami Kozidrak. Dobrym przykładem tutaj jest Dorota Rabczewska, która mimo młodego wieku, bo jedynie 34 lat, zamierza zakończyć niebawem karierę. Jak sama wyjawiła, w trasie jest od kilkunastu lat i zaczęło ją to już bardzo męczyć. Teraz chciałaby zająć się własnym życiem z nowym mężem. - Pracuję od 13. roku życia. W trasie jestem od kilkunastu lat. Więc chciałabym odsapnąć chwilę. Zrobić przerwę od show biznesu. Tego całego świata, który zakotłował moim życiem. Zobaczyć, co jest po tej drugiej stronie - oświadczyła Rabczewska. Jak jest jednak z Beatą Kozidrak? Jak wynika z jednej z jej ostatnich wypowiedzi, piosenkarka raczej nie zamierza przechodzić jeszcze na emeryturę. Odejściu przeczy także napięty grafik gwiazdy i kilka projektów, w które się niedawno zaangażowała. Kozidrak jest bardzo oddana swej pracy, która jest dla niej "przeznaczeniem". Bez tworzenia, śpiewania i koncertowania artystka nie byłaby już sobą. Dlatego też, przynajmniej na razie, wierni fani Beaty nie muszą się martwić i pozostaje im jedynie życzyć jej dużo zdrowia i kolejnych, ogromnych sukcesów w branży!
ZOBACZ TAKŻE  źródło: fakt Następny artykuł